Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iespēja reģistrēties Liepājas pusmaratonam izdevīgāk


atlikušas 250 zīmes


Iespēja reģistrēties Liepājas pusmaratonam izdevīgāk

Autors: Biedrības "Baltic Events" mārketinga komunikācijas vadītāja Lelde Mēness
Ceturtdienā, 21. martā, 2019 | BIRKAS: pusmaratons , vieglatlētika
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Sanita Ieva Sparāne

Jau nedaudz mazāk kā pēc mēneša starta posms notiks populārā skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" 9. sezonai. Tās atklāšanas posms 13. aprīlī notiks Liepājā.

Liepājā reģistrēties izdevīgāk
Mudinot būt aktīviem un šādi sākt arī pavasara sezonu, pasākuma organizatori sagādājuši visiem distanču dalībniekiem īpaši izdevīgu piedāvājumu. Piesakot dalību jebkurai no sacensību distancēm pasākuma norises pilsētā – Liepājā – un reģistrāciju veicot kādā no diviem "Sportland" veikaliem – "Sportland SALA" (t/c "XL Sala", Klaipēdas ielā 62) vai "Sportland Kurzeme" (t/c "Kurzeme", Lielā ielā 13), dalības maksai tiek piemērota 50% atlaide no tā brīža spēkā esošās reģistrācijas maksas. Organizatori atgādina, ka savlaicīga reģistrācija vienmēr ir uzvarētāju izvēle – piesakot dalību agrāk ne vien pieaug motivācija treniņiem, bet arī dalības maksa ir zemāka.

Tradicionālās distances jaunā trasē
Kā ierasts skriešanas seriāls apvieno skrējējus ar dažādām gaumēm un spējām un arī šajā, 2019.gada sezonā, uz starta pulcēs piecu, desmit, divdesmit viena kilometra skrējiena dalībniekus. Savukārt jaunākajiem dalībniekiem tiks piedāvāts piedzīvojums Bērnu skrējiena vai Mazuļu rāpošas sacensību ietvaros. Šis būs trešais gads, kad Liepājas pusmaratons atgriezies starp skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija posmiem un, lai sniegtu dalībniekiem arvien jaunas emocijas un pieredzi, šajā aprīlī skrējēji Liepājas vēju un īpašo gaisotni varēs baudīt jaunā trases posmā.

Pasākuma diena – aktīva brīvdiena visai ģimenei
"Bigbank Skrien Latvija" sezonas pirmais posms vairākus tūkstošus aktīvus latviešus, kā arī viesus no tuvākām un tālākām kaimiņvalstīm apvienos vēju pilsētas vienā no skaistākajām vietām – laukumā pie koncertzāles "Lielais Dzintars". Šeit atradīsies sacensību centrs, starta un finiša zona. Rosība pie "Lielā Dzintara" sāksies jau no agra rīta, kad darbu sāks reģistrācijas un numuru izsniegšanas punkti, vēlāk viens pēc otra tiks doti distanču starti, bet uz skatuves gaidāmi muzikāli priekšnesumi, kas pozitīvām emocijām iekustinās ikvienu, kas par 13. aprīļa galamērķi būs izvēlējies Liepāju.

Aktuālā informācija, sacensību nolikums un reģistrācija: www.bigbanskrienlatvija.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki