Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Inga Čandere – starp labākajām jaunatnes volejbola trenerēm


atlikušas 250 zīmes


Inga Čandere – starp labākajām jaunatnes volejbola trenerēm

Trešdienā, 22. maijā, 2019 | BIRKAS: Sporta spēļu skola , volejbols , Inga Čandere
Izdrukāt Ziņot

Latvijas Volejbola federācija, noslēdzot sezonu, ir nosaukusi un godalgojusi labākos volejbola trenerus, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Liepājas Sporta spēļu skola ir priecīga un lepna sveikt savu labāko jaunatnes volejbola treneri Ingu Čanderi, kā arī LSSS volejbolistu saimi, kura kopvērtējumā 31 komandas konkurencē ir nosaukta kā 9. labākā. Reitingu veido sportistu skaits sporta skolā, rezultāti un dalība Latvijas izlasē (LSSS šobrīd ir viena Latvijas jaunatnes izlases dalībniece volejbolā – U-15 vecuma grupas sportiste Rēzija Mazure-Mago).

Inga Čandere trenē U-13, U-14 un U-15 vecuma grupas volejbolistes, par kuru sniegumu saka: "U-13 meitenes šo sezonu noslēdza 5. vietā. 17 komandu konkurencē tā mums ir adekvāta pozīcija. U-14 meitenes –  6. vietā. Esam priecīgi spēlēt 1. līgā un būt labāko sešiniekā. Komandu spējas te ir ļoti līdzvērtīgas, tikpat labi varējām spēlēt par pirmo vietu, ja veiksme vairāk būtu mūsu pusē. 6. vietā arī U-15 meitenes. Te gribējām sasniegt vairāk, cerēju uz augstāku rezultātu. Svarīgāko spēli zaudējām, un tas neļāva mums cīnīties par medaļām."

Liepājas Sporta spēļu skolas volejbola metodiķe Elita Patača uzsver: "Inga ir cilvēks savā vietā! Viņai piemīt visas tās īpašības, kurām jābūt labam trenerim –  komandām ir labi rezultāti, bērni pie viņas tiecas. Prieks, ka Inga Čandere strādā tieši mūsu sporta skolā!"

Savukārt Inga Čandere par volejbolu un savu dzīvi tajā saka: "Volejbols ir mans darbs un mans hobijs! Brīvajā laikā pati arī spēlēju. Strādājot ar bērnu un jauniešu komandām man ir svarīgi sasniegumi, svarīgi, lai komanda attīstās. Man ir mērķis, to sasniedzu un izvirzu atkal nākošo mērķi!".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki