Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jānis Preiss Eiropas čemionātu noslēdz 14. vietā


atlikušas 250 zīmes


Jānis Preiss Eiropas čemionātu noslēdz 14. vietā

Sestdien, 20. augustā, 2011 | BIRKAS: vindsērfings , Jānis Preiss
Izdrukāt Ziņot

Labākais no Latvijas burātājiem liepājnieks Jānis Preiss 14. vietā noslēdza Eiropas čempionātu vindsērfingā ''Formula'' klasē, kas sešas dienas risinājās Liepājas pludmalē, informēja rīkotāji.

Kā ziņo BNS, Preiss 14. vietā noslēdz EČ, bet Pasaules kausa (PK) posma kopvērtējumā pēc desmit braucieniem viņš bija 18. vietā. Ansis Dāle EČ vērtējumā bija 24., bet PK kopvērtējumā ierindojas 28.vietā, kamēr Māris Birzulis attiecīgi palika 25. un 29. vietās.
Preiss pēc sacensībām bija apmierināts ar savu sniegumu, lai arī šogad nebija savā labākajā gatavības formā. "Darba grafiks ir bijis tik intensīvs, ka pietrūka laika burāšanai. Tomēr pirms sacensībām biju izvirzījis mērķi cīnīties par vietu pirmajā divdesmitniekā, un man izdevās, jo sanāca daži labi braucieni. Nākamajai sezonai ļoti ceru piesaistīt sponsorus un pievērsties burāšanai daudz nopietnāk, jo šobrīd braucu tikai sava prieka pēc," sacīja labākais Latvijas pārstāvis sacensībās.
Viņš arī norādīja, ka čempionāts Liepājā noritēja visaugstākajā līmenī. "Visi sacensību dalībnieki ir sajūsmā par Liepāju un tās pludmali. Burātāji ar kuriem šajās dienās runāju ir vienisprātis, ka nākamajā gadā šeit jānotiek pasaules čempionātam. No sacensību viedokļa viss bija nevainojami!".
Savukārt Latvijas Zēģelētāju savienības prezidents un sacensību dalībnieks Ansis Dāle uzskata, ka lielajā konkurencē un sarežģītajos laika apstākļos nostartējis labi. "Savā vecuma grupā - "Master" klasē virs 35 gadiem, esmu trešais labākais un tas gandarī. Arī čempionāts ir noorganizēts teicami, un starptautiski sacensības burātāju sabiedrībā ir izskanējušas ļoti pozitīvi," bila Dāle.
Par sacensību uzvarētāju pārliecinoši kļuva trīsdesmit vienu gadu vecais Polijas burātājs Pžemeks Mjarčinskis, otro vietu ieguva šī gada pasaules vicečempions Arnons Dagans no Izraēlas, bert trešais bija Mihaels Polanovskis no Polijas.
Astoņu dāmu konkurencē Latvijas sportiste Marta Ozola ieguva sesto vietu, bet pirmajā vietā ierindojās Ukrainas burātāja Olga Masļiveca.
Sacensības sāka 98 sportisti no 20 valstīm, tai skaitā 16 burātāji no Latvijas.
Čempionāta kopējais balvu fonds bija 20 000 eiro, no kuriem uzvarētājs saņems 3600 eiro, bet pie naudas balvām tiks sešpadsmit labākie burātāji.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki