Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jānis Preiss Grieķijā uzvar Eiropas kausa izcīņā vindsērfingā


atlikušas 250 zīmes


Jānis Preiss Grieķijā uzvar Eiropas kausa izcīņā vindsērfingā (1)

Otrdienā, 30. septembrī, 2014 | BIRKAS: Jānis Preiss , vindsērfings
Izdrukāt Ziņot

Lieliskos laika apstākļos Grieķijā norisinājās Eiropas kausa  izcīņas vindsērfingā  "Formula windsurfing" klasē pēdējais posms, kurā uzvarēja Jānis Preiss.

Aiz sevis atstājot Grieķijas burātāju Nikolas Skarlatos(GRE 28) un savu komandas biedru Jāni Renci( LAT 0).   

Eiropas kausa izcīņa šogad aizsākās marta sākumā Portugālē, un sportisti savus spēkus mēroja  pavisam 12 šo sacensību posmos dažādās Eiropas valstīs. Jānis Preiss šajā sezonā bija ļoti labā sportiskā formā, tādējādi spējot izcīnīt "Formula Windsurfing"  Eiropas kausu.

"Šī ir veiksmīgākā sezona manā burātāja karjerā – ar intensīviem treniņiem sporta zālē un uz ūdens esmu sasniedzis labu fizisko formu, kā arī  man ir 30 gadu burāšanas pieredze. Esmu gandarīts, ka, veicot neskaitāmus inventāra testus kopā ar pasaules labākajiem profesionāļiem, izdevies sasniegt tā izcilību. Tas viss kopā man kā sportistam dod pārliecību cīnīties un reizē arī spožus rezultātus," atklāj Jānis Preiss.

"Paldies par šo sezonu saku saviem sponsoriem – "ELK Fins", veikalam "Burusports", sporta centram "Veselības Fabrika", Liepājas pilsētas domei, kā arī visiem saviem līdzjutējiem Latvijā un citur pasaulē," pateicas burātājs Jānis Preiss.

Vindsērfinga profesionālis Jānis Preiss ir Pasaules un Eiropas čempions ledus burāšanā, kā arī vairākkārtējs Latvijas, Eiropas un pasaules čempions vindsērfingā. Jāņa Preisa panākums ir arī 2013.gadā ar vējdēli sasniegtā Gotlande, noburājot aptuveni 340 km.


Sludinājums

juras vilks
18:58 | 30/09/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

jani ,malacis urrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki