Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jānis Preiss izcīna 1.vietu Eiropas Kausa posmā Lietuvā

atlikušas 250 zīmes

Pirmdienā, 26. maijā, 2014 | BIRKAS: Jānis Preiss , vindsērfings
Izdrukāt Ziņot

Svētdien Svencelē (Lietuva) par 1. Baltijas Kausa posma un arī Eiropas Kausa posma „Formula” vindsērfinga klasē uzvarētāju kļuva Jānis Preiss.

Latvijas  un Baltijas čempions Preiss vienpadsmit braucienu summā pārliecinoši izcīnīja 1.vietu. Savukārt Latvijas jaunais talants Raimonds Zelčs ieguva 1.vietu jauniešu grupā (vecumā līdz 20 gadiem) un 12.vietu kopvērtējumā.  "Formulas" klasē otro vietu izcīnīja Polijas sportists Filips Koržickis, bet trešo Martins Ervins no Igaunijas.

Čempionāts norisinājās maijam neierastos laika apstākļos - plus 30 grādus silts un vējains. Visas trīs dienas vējš svārstījās no 5 līdz 12 m/s ar pastiprinājumu līdz 16 metriem sekundē, kas padarīja sacīkstes sarežģītas un interesantas, informē organizatori.

Baltijas kausa 1.posms pulcēja 80 sportistus no 5 dalībvalstīm. No kuriem 49 sportisti "Formula" klasē, 29 "Techno" un "Raceboard" klasē un 12 "Kite Formula" klasē.