Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jānis Preiss kļūst par 2014.gada Baltijas čempionu

atlikušas 250 zīmes

Autors: Jānis Jēkabsons, Latvijas Vindsērfinga asociācijas prezidents
Pirmdienā, 11. augustā, 2014 | BIRKAS: vindsērfings , Jānis Preiss , pludmale
Izdrukāt Ziņot

Svētdien, 10.augustā, ar Jāņa Preisa uzvaru  Liepājā noslēdzās Baltijas Kausa noslēdzošais posms, kurš ir arī Eiropas Kausa posms "Formula" vindsērfinga klasē.

Kārtējo Baltijas čempiona titulu izcīnīja liepājnieks Jānis Preiss. Preiss pārliecinoši dominēja visos 8. braucienos un izcīnīja uzvaru. "Formulas" klasē otro vietu izcīnīja Igaunijas sportisti J. Kaju un E. Martins.

Jauniešu "Techno293" klasē U-17 grupā labākais latviešu sniegums liepājniecei Aleksandrai Kaupai, kura izcīnīja 3.vietu, sev priekšā palaižot divus zēnus no Krievijas. U-15 grupā 2.vieta Namejam Dreimanim no Rīgas, kurš arī piekāpās Krievijas sportistam.

"Raceboard" klasē dominēja latvieši: 1.vieta Gunārs Rozenbergs, 2.vieta Ilona Grīnberga, 3.vieta Alvis Ozoliņš

Lai arī iepriekšējās prognozes neko labu nesolīja, tomēr vējš Liepājā bija katru dienu, kuru papildināja saule, kas radīja lieliskus apstākļus vindsērfingam.

Baltijas kausa noslēdzošais posms pulcēja 95 sportistus no 5 dalībvalstīm. No kuriem 44 sportisti piedalījās "Formula" klasē, 39 "Techno" un "Raceboard" klasē un 12 "Kite Formula" klasē.