Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jānis Preiss sezonu sāk ar otro vietu Austrālijā


atlikušas 250 zīmes


Jānis Preiss sezonu sāk ar otro vietu Austrālijā

Trešdienā, 11. februārī, 2015 | BIRKAS: Jānis Preiss , vindsērfings
Izdrukāt Ziņot
Jānis Preiss Austrālijas ūdeņos.
Jānis Preiss Austrālijas ūdeņos.
FOTO: no www.sail-world.com

Mūsu sportists Jānis Preiss aizvadītajā nedēļā izcīnījis otro vietu Austrālijā notikušajā Okeānijas un Austrālijas čempionātā vindsērfingā "Formulas" klasē.

Preiss uzvarēja trijos no septiņiem sacensību braucieniem. Pirms pēdējās dienas viņš par punktu atpalika no trīskārtējā pasaules čempiona Stīva Alena, tomēr tajā laika apstākļu dēļ nevienu braucienu aizvadīt vairs neizdevās, tāpēc latvietim nācās samierināties ar otro vietu.

"Esmu priecīgs, ka tik smagos laika apstākļos spēju uzvarēt trijos no septiņiem braucieniem," portālā "sail-world.com" citēti Preisa izteikumi pēc sacensībām. "Šis bija lielisks starts sezonai."

Preiss ir pasaules un Eiropas čempions ledus burāšanā, kā arī vairākkārtējs Latvijas, Eiropas un pasaules čempions vindsērfingā. Preisa panākumu vidū ir arī 2013.gadā ar vējdēli sasniegtā Gotlande, noburājot aptuveni 340 kilometrus.

Pērn Preiss ieguva pasaules čempiona titulu "Formula" klasē veterāniem, kā arī uzvarēja Eiropas kausa kopvērtējumā.

"Formula" klase ir viena no ātrākajām, dinamiskākajām un elegantākajām burāšanas disciplīnām, kur vajadzīgs īss un plats dēlis ar vienu spuru. Braukšana notiek glisēšanas režīmā, kas atgādina lidošanu ar vieglu pieskaršanos ūdenim, bet vēja ātrumam jābūt vismaz 5 metri sekundē (deviņi mezgli).


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki