Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunatnes basketbola sezona Liepājā noslēgusies


atlikušas 250 zīmes


Jaunatnes basketbola sezona Liepājā noslēgusies Jaunatnes basketbola sezonas noslēgums Liepājā

Trešdienā, 15. maijā, 2019 | BIRKAS: basketbols , Sporta spēļu skola , LOC
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Ar Olimpiskajā centrā notikušajām Jaunatnes Basketbola līgas finālsacensībām meitenēm un zēniem U-14 un U-17 vecuma grupā noslēdzās basketbola sezona Liepājā.

Finālsacensībām bija kvalificējušās trīs Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola komandas – U-17 zēnu komanda (treneris Krists Pīternieks), U-17 meiteņu komanda (treneris Mārtiņš Līcis-Līcītis) un U-14 meitenes (treneris Kaspars Mājenieks), informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

U-17 zēni šoreiz 7. vietā astoņu fināla komandu konkurencē, U-17 meitenes – astotās, bet U-14 meitenes piekāpās cīņā par bronzu, ieņemot 4. vietu.

U14 meitenēm Talantu pieciniekā iekļauta liepājniece Tīna Kristiana Švarce, bet komandas treneris Kaspars Mājenieks saka: "Gadiem ilgi Liepājas komandās ir problēma ar augumiem – spēlēt basketbolu nenāk garas meitenes. Cīnījāmies, cik varējām, bet pretinieces bija garākas un mūs vienkārši nospieda. Izšķirošais bija auguma pārsvars. Meitenēm cīņassparu nevar pārmest. Lai arī meitenes, kas bija rezervē, vasarā pastrādā un turpina spēlēt basketbolu!"

Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola metodiķe Elita Platača, izvērtējot aizvadīto basketbola sezonu, atzīst: "Sezonas gaitā likās, ka rezultāti varētu būt ne pārāk spoži, bet, kad pienāca fināli, esam apmierināti. Prieks par U-19 zēniem un treneri Arvi Stecki par 4. vietu, treneres Egitas Lāces U-12 sudraba meitenēm un Kaspara Mājenieka U-19 sudraba meitenēm. Jāizdara secinājumi un jāgatavojas nākošajai sezonai. Paldies Latvijas Jaunatnes basketbola līgas kolēģiem – direktoram Kasparam Ciprusam, projektu vadītājai Ievai Lejiņai un sacensību koordinatoram Kārlim Lokam par labu sadarbību, mūsu medmāsiņām, kurām darba pietika un, protams, visiem LSSS basketbola treneriem!"Attēli:

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki