Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunie basketbolisti aizvada sacensības "Baltais kauss"


atlikušas 250 zīmes


Jaunie basketbolisti aizvada sacensības "Baltais kauss"

Pirmdienā, 07. janvārī, 2019 | BIRKAS: Sporta spēļu skola , basketbols
Izdrukāt Ziņot

Skolēnu brīvdienās notiek sacensību jaunajiem basketbolistiem "Baltais kauss" posmi, kur kopā piedalās 142 puišu un meiteņu komandas no visas Latvijas.

Janvāra sākumā deviņās Latvijas pilsētās aizritēja 2. posms, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Saldū notika "Baltā kausa" turnīrs zēniem un meitenēm. Liepājas Sporta spēļu skolu pārstāvēt uz Saldu devās Raita Dzelmes trenētā U-10 vecuma grupas zēnu komanda. Liepājnieki divās spēlēs guva gan uzvaru, gan zaudējumu: Saldus – Liepāja 26:47, Liepāja - Ventspils 16:43.

LSSS metodiķe Elita Platača stāsta: "Turnīrs bija izdevies un prieka pilns, tas deva daudz jauku emociju gan bērniem, gan bērnu vecākiem. Dalībniekiem tika pasniegti diplomi par dalību ‘’Baltais kauss’’ sacensībās un kaste ar salduma sieriņiem. Paldies puišiem par drosmi un cīņas sparu!"

Savukārt no "Baltā kausa" sacensībām basketbolā, kas notika Jaunpilī, ir atgriezušās abas U-11 vecuma grupas komandas trenera Nika Lagzdiņa vadībā. Spēļu rezultāti: Liepāja 1 – Tukums 73:39, Liepāja 1 – Jaunpils 66:22, Liepāja 2 – Jaunpils 43:39, Liepāja 2 – Tukums 33:54.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki