Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunie basketbolisti aizvadījuši "Baltā kausa" 1. posmu


atlikušas 250 zīmes


Jaunie basketbolisti aizvadījuši "Baltā kausa" 1. posmu

Piektdienā, 26. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Sporta spēļu skola , basketbols
Izdrukāt Ziņot
Liepājas meiteņu U-11 grupas komanda.
Liepājas meiteņu U-11 grupas komanda.

Skolēnu rudens brīvdienās notiek turnīri basketbolā "Baltais Kauss" 2008. gadā dzimušiem un jaunākiem bērniem, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Tā mērķis ir sekmēt basketbola popularizāciju sākumskolas skolēnu vidū, tādējādi motivējot bērnus un jauniešus nodarboties ar basketbolu vai iesaistīties ar to saistītās aktivitātēs, sekmēt bērnu sagatavošanos spēlēšanai Latvijas čempionātā, kā arī sekmēt sporta skolas, kluba, skolas un ģimenes sadarbību sportā.

"Baltā kausa" izcīņas turnīrā 23. oktobrī Saldū trenera Raita Dzelmes trenētā Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņu U-10 vecuma grupas komanda aizvadīja  divas spēles pret Tukumu 27:26 un  Iecavu 27:47. Visas Latvijas komandu kopvērtējuma tabulā liepājnieki ierindojušies 13. vietā no 42 komandām.

24.oktobrī Ventspils Olimpiskajā centrā treneru Ģirta Splītes un Egitas Lāces U-11 vecuma grupas meiteņu apvienotā komanda izbraukumā piekāpās "Saldus SS" 41:59, savukārt spēlē pret mājiniecēm Ventspils "Spars" liepājnieces  guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 58:38.

Treneris Niks Lagzdiņš uz 1. posma sacensībām devās ar divām U-11 puišu komandām. Liepājas 1. komanda svinēja uzvaru pār Saldus (62:48), bet piekāpās Ventspils "Spars" (40:53). Liepājas 2. komanda  abās spēlēs piekāpās pretiniekam, taču tā ir laba spēļu pieredze un iespēja sagatavoties nākošiem turnīra posmiem.

Kā pastāstīja Liepājas Sporta Spēļu skolas basketbola metodiķe Elita Platača, turnīrs noritēja pozitīvi un Liepājas Sporta spēļu skolas basketbolisti ir ieguvuši lielisku spēļu pieredzi. Katrs dalībnieks saņēma diplomus un  piemiņas velti no turnīra atbalstītājiem, kā arī katram trenerim "Baltais" dāvināja īpaša dizaina piemiņas kreklu. Tagad jāgaida turnīra "Baltais Kauss" nākošais posms, kas notiks nākošajās skolēnu brīvdienās – janvāra sākumā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki