Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunie Liepājas vieglatlēti gūst panākumus


atlikušas 250 zīmes


Jaunie Liepājas vieglatlēti gūst panākumus

Autors: Diāna Lauva, Liepājas Sporta spēļu skolas trenere un metodiķe
Otrdienā, 08. janvārī, 2013 | BIRKAS: vieglatlētika , Sporta spēļu skola , Diāna Lauva , sacensības
Izdrukāt Ziņot

Astoņpadsmit jaunie Liepājas vieglatlēti izcīna tiesības startēt Latvijas čempionātā telpās, kas notiks 3.februārī Rīgā.

Aizvadītās nedēļas nogalē Kuldīgā jaunie vieglatlēti C vecuma grupā (2000. un 2001.gadā dzimušie) cīnījās par iespēju piedalīties Latvijas čempionātā telpās, kurš norisināsies 3.februārī Rīgā.

Kuldīgā notika Kurzemes novada atlase, pēc kuras 1. – 5. vietu ieguvēji katrā disciplīnā ieguva tiesības startēt uz Latvijas čempionātu.

Labāko pieciniekā tika 18 liepājnieki.

Šāda atlase C grupai uz Latvijas Čempionātu notika pirmo reizi, līdz šim varēja piedalīties jebkurš, līdz ar to šīs sacensības bija ļoti svarīgas un atbildīgas.

Sacensības kopumā pulcēja apmēram 150 dalībniekus no visas Kurzemes.

Vislielākā konkurence sportistu skaita ziņā bija 60m un 300m skrējienos, kā arī tāllēkšanā meitenēm. Piemēram, liepājnieks, Rojs Puks zelta medaļu 300m skrējienā izcīnīja 22 sportistu konkurencē ar rezultātu 41.87, atstājot pārējos aiz sevis krietnu gabalu. Ar šādu rezultātu Latvijās čempionātā var cerēt uz zelta medaļu.

60m skrējienā izcēlās Ričards Ekuzis, kas arī 22 sportistu konkurencē izcīnot 1.vietu, ar rezultātu 8.82, šeit pirmais trijnieks jau cīnījās plecu pie pleca. Arī 60m/b bija liela konkurence, kas vairāk jūtama pēdējos divus gadus, šajā disciplīnā Anastasija Ivanova tika pie zelta medaļas ar rezultātu10.57.

Rezultāti
Zelta medaļas izcīnīja: treneres D.Stumbres audzēkņi: R.Ekuzis 60m, T.Gipsle 1000m, I.Šēra lodes grūšanā), treneres D.Lauvas audēknis (R.Puks 300m skrējienā), treneru Aloncevu audzēkne (A.Ivanova 60m/b).

Sudraba medaļas: treneres D.Stumbres audzēkņi (R.Ozolniece 300m un lodes grūšanā, R.Ekuzis tāllēkšanā), Aloncevu audzēknis (M.Pņovs 1000m skrējienā).

Bronzas medaļas: treneres D.Lauvas audēkne (L.Helmūte 1000m), treneres D.Stumbres audzēkņi (T.Gipsle 60m/b, L.Šulme tāllēkšanā).

Liepājnieki izcīnīja arī dubultuzvaru gan meitenēm, gan zēniem 4x200m stafetē.

Vairāk lasiet www.athlete-liepaja.lv

Nākamās sacensības jauniešiem būs 11. un 12.janvārī Rīgas jaunatnes čempionātā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki