Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunie tenisisti aizvadījuši turnīrus Lietuvā un Igaunijā


atlikušas 250 zīmes


Jaunie tenisisti aizvadījuši turnīrus Lietuvā un Igaunijā

Svētdienā, 08. jūlijā, 2018 | BIRKAS: teniss , Tenisa sporta skola , Patrīcija Špaka
Izdrukāt Ziņot
Patrīcija Špaka
Patrīcija Špaka
Patrīcija Špaka Elza Tomase Dāvids Špaks Karolīna Skābe

Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi Dāvids Špaks un Karolīna Skābe piedalījās Viļņā notiekošajā "Tennis Europe" turnīrā "Vilnius tennis academy cup 2018".

Tas norisinājās no 30.jūnija līdz 7.jūlijam. Abi Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi dalību turnīrā uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām. Dāvids Špaks ar uzvarām divās kvalifikācijas spēlēs nodrošināja sev vietu pamatturnīrā. Taču Karolīna Skābe diemžēl nespēja kvalificēties pamatturnīram.

Pamatturnīra 1.kārtā Dāvids ar 6-0, 7-6 (5) guva uzvaru pār Hendriku Katmuku (Igaunija), taču spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, Dāvids saspringtā spēlē ar 0-6, 6-4, 2-6 piedzīvoja zaudējumu Jegora Opanasenko (Ukraina).

Savukārt, no 3. līdz 7.jūlijam Tallinā (Igaunija) Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes Elza Tomase un Patrīcija Špaka piedalījās starptautiskajā ITF "Junior Circuit" turnīrā "17th Tallink Cup 2018" U-18 vecuma grupai. Abas liepājnieces turnīrā dalību uzsāka jau pamatturnīra sacensībās.
Elza Tomase 1.kārtā ar 6-1, 6-4 guva uzvaru pār Lauru Lanbeku (Igaunija), savukārt, cīņā par ceturtdaļfinālu, Elza ar 2-6, 4-6 piekāpās ar 2.nummuru izsētajai Elizaveta Dementjeva (Krievija).

Patrīcija Špaka 1.kārtā ar 6-2, 6-2 guva uzvaru pār Sofija Čehļistovu (Igaunija). 2.kārtā ar 6-1, 6-1 Patrīcija guva vieglu uzvaru pār Jeļenu Malihu  (Krievija). Taču cīņā par iekļūšanu pusfinālā Patrīcija ar 4-6, 4-6 piekāpās Lisai Kubrei (Igaunija).

Abas liepājnieces piedalījās arī dubultspēļu turnīrā, katrai gan spēlējot ar savu pārinieci. Elza Tomase spēlējot kopā ar Lauru Slišāni (Latvija) no turnīra izstājās jau 1.kārtā. Savukārt Patrīcija Špaka spēlēja vienā pārī ar savu pāridarītāju vienspēļu turnīrā Lisi Kubri (Igaunija). 1.kārtas saspringtā spēlē Patrīcija ar Lissi guva uzvaru pār Krievijas pāri ar rezultātu 7-5, 2-6, 10-8. Cīņā par iekļūšanu pusfinālā Patrīcija ar Lisi guva uzvaru ar 6-4, 7-5 pār vēl vienu pāri no Krievijas. Lai iekļūtu finālā, Patrīcijai un Lissi bija jāsacenšas pret pāri no Latvijas – Margaritu Ignatjevu un Stefāniju Poliščuku, taču nācās piekāpties ar 3-6, 1-6.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki