Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jūnijā notiks "Babolat" balvas izcīņa pludmales tenisā


atlikušas 250 zīmes


Jūnijā notiks "Babolat" balvas izcīņa pludmales tenisā

Pirmdienā, 20. maijā, 2019 | BIRKAS: pludmales teniss
Izdrukāt Ziņot

Sestdienā, 15.jūnijā, pulksten 11 jaunās LOC Tenisa halles pludmales tenisa laukumos Liedaga ielā 7, Liepājā, norisināsies "Babolat balvas izcīņa" pludmales tenisā.

Sacensības notiks vīriešu dubultspēlēs un sieviešu dubultspēlēs Latvijas pludmales tenisa nacionālā reitinga 1.kategorijas turnīru ietvaros, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

"Babolat balvas izcīņa" pludmales tenisā būs viens no Latvijas posmiem, kurā dalībnieki iegūs Latvijas pludmales tenisa nacionālā reitinga punktus un ir Latvijas Tenisa savienības akreditētais turnīrs. Turnīrs tiks aizvadīts pēc Starptautiskās tenisa federācijas (ITF) noteikumiem. Latvijas čempionātā ir tiesīgi piedalīties Latvijas Republikas rezidenti (personas, kuriem ir Latvijas Republikas personas kods), kuri iepriekš nav pārstāvējuši citas valsts godu pludmales tenisa pasaules čempionātā un kuri ir sasnieguši vismaz 14 gadu vecumu.

Oficiālā interneta vietne informācijas saņemšanai, turnīru dalības pieteikšanai un turpmākai mijiedarbībai ir www.beachtennis.io. Sacensībām varēs reģistrēties tikai spēlētāji, kuri būs iegādājušies licences. Dalības maksa turnīrā 30 eiro no pāra.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki