Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kaspars Klamers: "Interesantākais mūs vēl tikai sagaida"


atlikušas 250 zīmes


Kaspars Klamers: "Interesantākais mūs vēl tikai sagaida"

Ceturtdienā, 19. novembrī, 2015 | BIRKAS: florbols , Kurši , Kaspars Klamers , Rolands Kovaļevskis
Izdrukāt Ziņot

Kā informē florbola komandas "Kurši" pārstāvis Kaspars Klamers, Liepājas vienība pastiprinājusies ar vienu no Latvijas talantīgākajiem jaunās paaudzes spēlētājiem Rolandu Kovaļevski.

Kovaļevskis iepriekš ar labiem panākumiem spēlējis dažāda vecuma Latvijas jauniešu izlases, bet līdz šim ELVI florbola līgā pārstāvēja Bauskas komandu.

Kaspars Klamers: "Rolands iepriekš pārstāvēja Bauskas komandu, kas tieši šo sestdien būs mūsu gaidāmie pretinieki. Vēlējāmies jau daudz ātrāk piesaistīt šo spēlētāju, taču neizdevās. Bauskas komandā iet visai grūti ar treniņu apmeklējumiem un sastāvu komplektēšanu, piedāvājām talantīgakam spēlētājam ko labāku. Interese pievienoties bija arī viņam. Mūsu komanda pašreiz atrodas 9.vietā, deviņās spēlēs izcīnītas trīs uzvaras (viens pagarinājumā) un ciesti seši zaudējumi (divi pagarinājumā un viens soda metienos). Punktus esam atņēmuši visiem pērnā gada medaļniekiem, domājams, ka esam u pareizā ceļa. No turnīra tabulā no 2. līdz 10.vietai šķir nieka 8 punkti, tā kā interesantākais mūs vēl tikai sagaida."


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki