Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Krosfita un ielu vingrošanas atlēti pulcēsies "Liepājas spēkā"


atlikušas 250 zīmes


Krosfita un ielu vingrošanas atlēti pulcēsies "Liepājas spēkā"

Otrdienā, 16. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Power House Liepāja , Liepājas spēks , LOC
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Sestdien Liepājas Olimpiskajā centrā notiks spēka, izturības un ātruma sacensības "Liepājas spēks", kurās piedalīsies krosfita un ielu vingrošanas disciplīnu labākie atlēti.

Dinamiskajās sacensībās Liepājā savu dalību apstiprinājuši  60 krosfita atlēti un vairāk kā 40 ielu vingrotāji, informē Sporta kluba "PowerHouse Liepāja" vadītājs Jānis Putra.

"Liepājas spēks" šogad pēc kārtas būs jau piektās šāda veida sacensības Liepājā un otro reizi organizatori papildinājuši pieejamās disciplīnas arī ar ielu vingrošanas disciplīnām. Zīmīgi, ka īpaši spilgts dalībnieku klāsts solās būt tieši ielu vingrotājiem, jo dalībnieku vidū būs arī Igaunijas vicečempions, pieci vadošie Lietuvas sportisti, kā arī Izraēlas čempions Dan Rosenberg.
 
Skatītājiem interesantās "Liepājas Spēks" sacensības norisināsies vīriešu, sieviešu un komandu vērtējumā. Savukārt ielu vingrotāji savas spējas demonstrēs "Push up King", "Pull-up trepe", "Freestyle Kids", "Freestyle", "Strenght Race’’ disciplīnās.
 
 "Sacensībām esmu sagatavojis īpašu šovu un pārstāvēšu Igauniju Freestyle disciplīnā," skaidro Igaunijas vicečempions Ilja Bilina (Ilja Bylyna), kurš pagājušā gada Baltijas ielu vingrošanas kausā izcīnīja 4. vietu, bet Igaunijas nacionālajā čempionātā 2. vietu.

Arī trīskārtējais Izraēlas čempions ielu vingrošanā Dan Rosenberg komentē savu dalību sacensībās: "Ja pirms diviem gadiem tiesāju Liepājas spēku un mans brālis piedalījās, tad šogad man ir plāns pašam sacensties ar labākajiem Latvijas ielu vingrotājiem. Domāju, ka viss izdosies lieliski."

Sacensību organizatori informē, ka šobrīd tiek būvēts jauns pievilkšanās stieņa statīvs, lai skatītājiem spraigā cīņa uz laukuma būtu pārredzamāka. Arī dalībniekiem būs pozitīvi  pārsteigumi, piemēram, īpašs un iepriekš neredzēts aprīkojums komandu sacensībām.

Sacensības sestdien norisināsies visas dienas garumā no pulksten 10 līdz 17. Organizatori aicina visus atbalstītājus – aktīvā dzīvesveida entuziastus un draugus nākt atbalstīt savējos klātienē. Brīžos, kad sacensību dalībnieki atpūtīsies, skatītāji varēs piedalīties sportiskās aktivitātēs un saņemt dažādas balvas. Pasākumu vadīs un balvas atraktīvākajiem līdzjutējiem pasniegs Rihards Mickēvičs un Krišjānis Polans. Ieeja skatītājiem ir bez maksas.

Ikviens interesents var iepazīties ar "Liepājas spēka" veicamajiem uzdevumiem un pilnu sacensību programmu nolikumā mājaslapas powerhouse.lv sadaļā "Liepājas spēks", kā arī ielu vingrotāju Facebook lapā "Workout Generation".

"Liepājas spēks" tiek organizēts sadarbojoties sporta klubam "PowerHouse Liepāja" un Liepājas ielu vingrotājiem ar Liepājas pilsētas atbalstu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki