Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Kurši" aizvadīs svarīgas cīņas florbola laukumā


atlikušas 250 zīmes


"Kurši" aizvadīs svarīgas cīņas florbola laukumā

Autors: Dāvids Jansons, FK "Kurši" preses sekretārs
Sestdien, 24. janvārī, 2015 | BIRKAS: Kurši , florbols , Mārtiņš Krūmiņš
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Mārtiņš Sīlis

Sestdien, 24.janvārī, florbola komanda "Kurši" viesos cīnīsies ar Rīgas spēcīgāko komandu "Mogo-RTU/Rocket", kas ir vienīgā, kura vēl ne reizi nav piedzīvojusi zaudējumu liepājniekiem virslīgā.

Iepriekšējā tikšanās reizē Liepājā "Mogo-RTU/Rockets" svinēja minimālu uzvaru ar rezultātu 6:5. "Kurši" rezultatīvākais spēlētājs ir Gints Siliņš, kurš spējis sakrāt 36 punktus 19 spēlēs, bet pretiniekiem Atis Blinds ar 44 punktiem, kurš ierindojas 7.vietā līgas rezultatīvāko spēlētāju topā.

Liepājnieki šobrīd atrodas stabilā 7.vietā, 5 punkti šķir no 8.vietas, bet 4 punkti no 6.vietas, bet 6.vietā esošā "Ulbroka/FS Masters" aizvadījuši vienu spēli vairāk. Lai noturētos labāko astoņniekā un turpinātu cīņu par 6.vietu turnīra tabulā liepājniekiem ir vajadzīgi 3 punkti katrā spēlē.

Svētdien, 25.janvārī, "Kurši" aizvadīs otro spēli divās dienās, bet jau savu skatītāju priekšā uzņems FK "Rīga" komandu. FK "Rīga" šobrīd ar 38 punktiem 18 spēlēs ierindojās 4.vietā turnīra tabulā.
Iepriekšējā savstarpējā cīņa noslēdzās ar minimālu FK "Rīga" pārsvaru 7:6. FK "Rīg" rezultatīvākais spēlētājs ir Toms Bitmanis, kurš ir arī visa turnīra rezultatīvākais spēlētājs 18 spēlēs 53 punkti, kam seko Alvis Dāle ar 46 punktiem. FK "Rīga" sastāvā ir nelielas izmaiņas kopš iepriekšējās tikšanās reizes, sastāvu papildinājuši tādi spēlētāji kā Gints Klēģeris, Jānis Belasovs un Jānis Liepa.

"Mogo-RTU/Rockets" ir ļoti ciets rieksts, bet "Kurši" jau ir pierādījuši, ka ar spēcīgiem pretiniekiem prot spēlēt un spēj arī izcīnīt punktus, spēlējot stabili visu spēli un pildot trenera uzstādījumus ir iespējams aizķerties un pacīnīties par ļoti svarīgajiem punktiem.

Nedēļas nogalē ir ļoti svarīgas spēles, pretinieki ļoti spēcīgi, bet uzskatu, lai turpinātu cīņu par izslēgšanas spēlēm mums ir jāizcīna punkti katrā spēlē. Ar abiem pretiniekiem pirmajā aplī piedzīvojām zaudējumu, bet varējām arī izcīnīt uzvaru. Centīsimies to izdarīt otrajā aplī, pirms nedēļas nogales spēlēm saka "Kuršu" galvenais treneris Mārtiņš Krūms.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki