Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Kurši" uzsāk cīņas ar rekordlielu jauniešu komandu skaitu


atlikušas 250 zīmes


"Kurši" uzsāk cīņas ar rekordlielu jauniešu komandu skaitu

Autors: Kaspars Klamers
Otrdienā, 15. novembrī, 2016 | BIRKAS: Kurši , florbols , Kaspars Klamers
Izdrukāt Ziņot
FOTO: FK "Kurši"

Kamēr "Elvi" pieaugušo līgā neliels pārtraukums, savas sezonas uzsākušas vairākas Latvijas Bērnu un jauniešu čempionātā startējošās komandas, arī mūsu "Kurši".

Ik gadu Kuršu jauniešu komandas, jaunatnes čempionātā ir bijušas vienas no galvenajām medaļu pretendentēm. Šajā gadā "Kurši" tiks pārstāvēti ikvienā vecuma grupā, ar ko noteikti var lepoties!

"Kurši" U-8
Mūsu paši mazākie „ķipari”, dažs pirmo gadu ar florbola nūju rokā, dažs ne pirmo gadu. Pats galvenais, lai bērni sporto un gūst prieku. Šajā vecuma grupā komandas spēlē 3 pret 3 uz mazāka izmēra laukumiem. Rezultāts tiek skaitīts, bet netiek ņemts vērā – uzvarētāji ir visi! Šajā vecuma grupā "Kurši" var lepoties ar divām komandām!

"Kurši" U-9
Vecuma grupa, kurā komanda "Kurši" startēs pirmo gadu. Arī šajā vecuma grupa, primārais ir bērnu sportošana un prieks. Komandas spēlē 3 pret 3 uz mazāka izmēra laukumiem. Rezultāts tiek skaitīts, bet netiek ņemts vērā – uzvarētāji ir visi!

"Kurši"U10
Vecuma grupa, kurā pirms divām sezonām zelta medaļas kaklā kāra Kurši U-10. Jau nedaudz lielāki "ķipari", kuri spēles aizvada 4 pret 4 un atšķirībā no "zelta puisēnu" sezonas, šajā sezonā rezultāts tiek skaitīts, bet netiek ņemts vērā.

"Kurši" U-11
Jau atkal vecuma grupa, kurā par čempioniem reiz kronēti "Kurši" U-11, šoreiz nedaudz nesenākā pagātnē – pagājušo sezonu. "Kurši" U-11 jau paspējuši aizvadīt pirmās trīs sezonas spēlēs, divās no tām piedzīvots zaudējums, bet vienā spēlē izcīnīta uzvara. Rezultāts tiek skaitīts, bet netiek ņemts vērā.

"Kurši" U-12
Vecuma grupa, kurā Kurši U-12 tiek pieskaitīti pie vieniem no galvenajiem favorītiem uz zelta medaļām. Atbilde "kāpēc" nav jāmeklē tālu. Pēdējo divu gadu čempioni savā vecuma grupā, komandā spēlē ļoti talantīgi un perspektīvi jaunieši – Ralfs Polis, Gustavs Griezītis, Krists Ķemeris, u.c.  Arī šī komanda jau paspējusi aizvadīt pirmās divas spēles, abās svinot visnotaļ pārliecinošas uzvaras.

"Kurši" U-13
Vecuma grupa, kura debitē Latvijas Bērnu un jauniešu čempionātā. Līdz ar lielo vēlmi nodarboties ar florbolu šajā vecumā, "Kurši" startē arī šajā vecuma grupā, piedevām ar divām komandām! Pirmās divīzijas "Kurši" U-13 komanda aizvadījusi pirmās divas spēles, abās gan piedzīvoti zaudējumi, bet ļoti spraigās cīņās. Bet otrajā divīzijā spēlējošā "Kurši" U-13 komanda, sezonu uzsākusi ar vienu uzvaru trijās spēlēs.

"Kurši" U14
Arī šī vecuma grupa, lielā pieprasījuma dēļ sadalīta divās divīzijās, komanda Kurši U-14 startēs pirmajā divīzijā. Arī šī komanda tiek uzskatīta par vienu no medaļu pretendentēm par ko liecina arī pērn iegūtā otrā vieta, otrajā divīzijā. Īpašu uzmanību pretiniekiem nāksies pievērst "Kurši" U-14 komandas līderiem – Sandim Lēvaldam un Mārtiņam Puķītem, kuri gadu no gada ir bijuši starp sava vecuma grupas rezultatīvākajiem spēlētājiem. Līdz šim komanda "Kurši" U-14 aizvadījuši trīs spēles, kurās reizi izcīnīta uzvara, bet divreiz piedzīvoti zaudējumi, viens no zaudējumiem gan pēcspēles metienu sērijā.

Kurši U16
Pagājušās sezonas sudraba medaļu ieguvēji otrajā divīzijā. Arī šogad pavisam noteikti mērķi tiks izvirzīti visaugstākie. Par potenciālajiem komandas līderiem tiek uzskatīti – Toms Jānis Dzērve, Markuss Aleks Šķudulis un gados jaunākie Sandis Lēvalds un Mārtiņš Puķīte. Jaunajā  sezonā komanda aizvadījusi divas spēles, vispirms ar 12:1 sagraujot Valmieras BSS, bet otrajā spēlē ar 3:7 atzīts Kalsnava/Madona komandas pārākums.

Junioru līga
Jaunizveidota jauniešu vecuma grupa, kurā startēs jaunieši līdz 19 gadu vecumam. Tiek gaidīts, ka šajā vecuma grupā "Kurši"varētu būt vieni no bīstamākajiem. Komandas sastāvā atrodami pieci "Elvi" florbola līgā spēlējoši jaunieši, kuri pavisam noteikti pretiniekiem sagādās daudz galvas sāpēs – Edgars Freimanis, Ivo Popovs, Kārlis Pupils, Ričards Dēvits un Kristers Osis. Mūsu juniori līdz šim aizvadījuši četras spēlēs, kurās trīs reiz ar paceltām galvām laukumu pametuši tieši liepājnieki. Pašreizējie iegūtie deviņi punkti "Kurši" U-19 komandu ierindo tabulas pašā galvgalī.

Lai izdevusies sezona visiem mūsu audzēkņiem, lai spēks, priecīgs prāts un daudz uzvaras mūsu treneriem – Mihailam Kostusevam, Kristapam Ošs – Ervicam un Mārtiņam Krūmam.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki