Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Laumas" moto trasi nodos Latvijas motosporta federācijai


atlikušas 250 zīmes


"Laumas" moto trasi nodos Latvijas motosporta federācijai (1)

Otrdienā, 30. janvārī, 2018 | BIRKAS: motosports , Laumas mototrase , SEZ , Pulvera 8
Izdrukāt Ziņot

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valde 29.janvārī pieņēmusi lēmumu nodot Latvijas motosporta federācijai bezatlīdzības lietošanā motokrosa trasi Pulvera ielā.

Latvijas motosporta federācija savā vēstulē apliecinājusi, ka kādreizējai "Laumas" moto trasei ir perspektīvas piesaistīt Latvijas un Eiropas līmeņa sacensības, līdz ar to izteikts lūgums nodot trasi lietošanā biedrībai "Latvijas motosporta federācija".

"Laumas" moto trase atrodas Pulvera ielā 8. Neapbūvēts nekustamais īpašums sastāv no zemesgabala un asfaltēta laukuma. Šobrīd šajā teritorijā ir moto trases, kuras līdz 2017.gada 31.decembrim izmantoja un apsaimniekoja trīs motoklubi.

Kā portālu informēja Liepājas SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe, SEZ valde izvērtēja saņemto iesniegumu un, tā kā zemes gabals nav iznomāts, nolēma, ka tā nodošana bezatlīdzības lietošanā sabiedriskā labuma organizācijai, kuras darbības veids ir sporta atbalstīšana, ir lietderīga.

Nekustamais īpašums Pulvera iela 8 nodots Motosporta federācijai ar mērķi atbalstīt sportu, nodrošinātu iespēju motosportistiem lietot un apsaimniekot moto trases, kā arī organizēt sacensības.

Mantu bezatlīdzības lietošanā nodod uz laiku, kamēr biedrībai "Latvijas motosporta federācija" ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, vai līdz brīdim, kad SEZ pārvaldei manta nepieciešama tās uzdevumu veikšanai.

Šobrīd plānots līgumu slēgt uz vienu gadu.
 


Sludinājums

Finance
19:36 | 31/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

visiem jusu aizdevuma un finansejuma vajadzibam no 5000 eiro lidz 150,000000 eiro Ludzu, sazinieties ar mums, izmantojot musu e-pasta adresi: servicepeakgroup@hotmail.com , lai iegutu vairak informacijas
PALDIES

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki