Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Lemjot par sportistu balvām, trim deputātiem interešu konflikts


atlikušas 250 zīmes


Lemjot par sportistu balvām, trim deputātiem interešu konflikts (8)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 22. februārī, 2019 | BIRKAS: sporta laureāts , Dome , balva
Izdrukāt Ziņot
Vicemērs Atis Deksnis pērn sveicot Mārtiņu Sesku, vienu "Sporta laureātiem 2017".
Vicemērs Atis Deksnis pērn sveicot Mārtiņu Sesku, vienu "Sporta laureātiem 2017".
FOTO: Modris Helds

Aizvadītajā domes sēdē ceturtdien, 21.februārī, balsojot par balvu piešķiršanu pērnā gada labākajiem sportistiem, trīs deputāti balsošanā nepiedalījās.

Tie bija Uldis Sesks, Linda Matisone un Helvijs Valcis. Vienam no deputātiem, Liepājas Valsts 1.ģināzijas direktoram, apbalvojamo skaitā bija audzēknis, otram, vicemēram Uldim Seskam, – dēls, bet Lindai Matisonei – vīrs.

Sportistu un viņu treneru apbalvošanai par sasniegumiem 2018.gadā pašvaldība piešķīra 19 151 eiro, kas iekļauti Sporta pārvaldes 2019.gada budžetā.

Naudas prēmijas no 123 līdz 1250 eiro saņems sportisti un viņu treneri, kas aizvadītajā gadā guvuši augstākos sasniegumus sportā.

Apbalvoto skaitā ir bobslejists Matīss Miknis un viņa treneris Sandis Prūsis, kanoe airētājs Aivis Tints un viņa treneris Omārs Sermols; vindsērfinga čempions Jānis Preiss un viņa treneris Jānis Jēkabsons; florbolists Mihails Kostusevs un treneris Mārtiņš Krūms; auto sportisti Mārtiņš Sesks un Renārs Francis un viņa treneris Uldis Briedis; ūdens moto sportists Jevgenijs Anikejevs un treneris Mārtiņš Bergholcs; vieglatlēts Ivars Lapiņš; bmx frīstaila braucējs Patriks Vīksna un treneris Roberts Klēpis; tenisiste Patrīcija Špaka un treneris Daņils Kozlovs; skeitbordistes Mare Ērika Belta, Endija Līga Rūja, Patriks Jostmanis, Alise Salicka un Elīna Priediena un viņu treneris Ainars Jermačenko; sambo čempions Artjoms Galaktionovs un viņa treneris Vladimirs Ševkovs; jostu cīņas čempioni Jānis Rērihs, Karalina Tjapko un Uldis Glāziņš viņu treneri Naums Vorobeičiks un Jevgeņijs Koļcovs; grieķu-romiešu cīņas čempions Kaspars Bondarenko un viņa treneris Jānis Rērihs; novusisti Ingus Rugevics, Ilmārs Strakšs, Daina Vicinska un Diāna Freimane.

Labāko sportistu sveikšana sarīkojumā "Sporta laureāts 2018" notiks šovakar, 22.februārī, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

Sludinājums

jautājums
18:40 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

kad vorobeičiks pēdējo reizi kādu ir trenējis?Ar domes atbalstu vorobeičiks turpina savas mahinācijas .Varbūt viņš kādam maksā tur domē par to ka uz visu aizver acis.Cik ilgi tas var turpināties.Nožēlojami !!!!!!!

Fck
22:00 | 22/02/19
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Novuss ir sporta veids? Biljardu rāda Eurosport, ok to varētu aiz matiem pievilkt sportam, ir tur savs smeķis, bet nu ne jau novuss? Tad jau arī domino vai akmens/šķēres/papīrīts jāceļ goda vietā.

Sviests
22:47 | 22/02/19
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

priecājos, ka Liepājā tik daudz talantīgu sportistu! Malači!

Jebolonskis
22:48 | 22/02/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Da kuru tas vispār interesē

jūs nopietni
23:03 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

vorobeičiks treneris!!!???? Pēc šitādas ATKLĀTAS AFĒRAS Deksnim jānoliek mandāts,tas jau vairs nav smieklīgi.Tad jau taisnība vien ir , ka dome atbalsta veco krāpnieku!

jūs nopietni
23:03 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

vorobeičiks treneris!!!???? Pēc šitādas ATKLĀTAS AFĒRAS Deksnim jānoliek mandāts,tas jau vairs nav smieklīgi.Tad jau taisnība vien ir , ka dome atbalsta veco krāpnieku!

nasmehti
22:36 | 23/02/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Vorobeičiks nav treneris un sen nevienu netrenē! Visi to zina. Vajadzētu labi padomāt pirms kaut ko tādu piedāvāt. Uzreiz rodās jautājums cik un kam viņš maksā!

fs
11:31 | 24/02/19
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Savus radus varbūt nevajadzēja nominēt ?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki