Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā aizvadīts starptautisks tenisa turnīrs


atlikušas 250 zīmes


Liepājā aizvadīts starptautisks tenisa turnīrs

Trešdienā, 27. jūnijā, 2018 | BIRKAS: teniss , Tenisa sporta skola
Izdrukāt Ziņot

No 16.līdz 22.jūnijam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās starptautiskās "Tennis Europe" sacensības "Liepaja International Tournament 2018" U-14 vecuma grupai.

Turnīrā piedalījās 96 dalībnieki no 11 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Vācijas, Lielbritānijas, Kanādas, Krievijas, Izraēlas, Ķīnas un Polijas. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Dāvis Rolis, Ričards Špaks, Dāvids Špaks, Enija Paula Aploka, Evelīna Ķīvīte un Karolīna Skābe.

Zēnu konkurencē Dāvids Špaks 1.kārtas spraigā cīņā ar 6-4, 2-6, 4-6 piekāpās Krievijas pārstāvim Maksimam Žukovam, kurš turnīrā bija izsēts ar 1.numuru un aizcīnījās līdz finālam. Turnīrs 1.kārtā noslēdzās arī Ričardam Špakam, kurš ar 1-6 0-6 piekāpās Oskaram Gregorževskim no Polijas. Savukārt Dāvis Rolis 1.kārtā ar pārliecinošo 6-1, 6-0 guva uzvaru pār Osvaldu Borkertu no Lietuvas, taču cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Dāvis piedzīvoja zaudējumu Ričarda pāridarītājam Oskaram Gregorževskim ar 5-7, 2-6.

Meiteņu konkurencē Karolīna Skābe ar 4-6, 1-6 piedzīvoja zaudējumu 1.kārtā Baltkrievijas pārstāvei Elizavetei Smirnajai. Arī Evelīnai Ķīvītei turnīrs beidzās jau 1.kārtā zaudējot Hannai Smitai no Lielbritānijas ar 3-6, 3-6. Enija Paula Aploka arī nespēja pārvarēt 1.kārtu, kurā ar 4-6, 1-6 tika piedzīvots zaudējums Krievijas pārstāvei Elizabetei Stronginai.

Zēnu dubultspēlēs Ričards Špaks, spēlējot kopā ar Kristapu Tomu Tauriņu (Ādaži TC), 1.kārtā ar 2-6, 4-6 piekāpās Lietuvas pārim Faustam Kuliušam  un Dominikam Stonkum. Savukārt abiem liepājniekiem Dāvim Rolim un Dāvidam Špakam spēlējot kopā izdevās ar 6-3, 7-6(5) pārvarēt 1.kārtu, kurā tika pieveikti Lietuvu un Latviju pārstāvošie Germans Dumše un Daniels Tens. Tomēr cīņā par iekļūšanu pusfinālā Dāvis ar Dāvidu ar 5-7 2-6 atzina lietuvieša Eda Butvila un baltkrieva Tikhona Fedorova pārākumu.

Meiteņu dubultspēlēs Enija Paula Aploka kopā ar Evelīnu Ķīvīti diemžēl jau pirmajā spēlē piedzīvoja zaudējumu lietuvietēm Anastasijai Adeikītei un Smiltei Bakītei ar 4-6, 2-6.

Zēnu vienspēlēs un dubultspēlēs uzvarēja viesi no Kīņas, meitenēm labākā bija mūsu valsts pārstāve Valērija Maija Kargina, bet dubultspēlēs pirmo vietu ieguva baltkrievietes.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki