Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā notiks pirmais atklātais šoudauna turnīrs Latvijā


atlikušas 250 zīmes


Liepājā notiks pirmais atklātais šoudauna turnīrs Latvijā (1)

Piektdienā, 06. jūlijā, 2018 | BIRKAS: šoudauns , Neredzīgo biedrība
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no lnssinfo.lv

No 20. – 22.jūlijam Liepājas Neredzīgo biedrības telpās notiks pirmais Latvijas atklātais šoudauna turnīrs "Liepāja Amber".

Tā mērķis ir pulcēt dažādu valstu sportistus vienuviet uz pirmo šāda veida turnīru Latvijā un iemantot atpazīstamību pasaules mērogā šādu spēļu rīkošanā, informē Liepājas Neredzīgo sporta klubs "Ezerkrasts"valdes priekšsēdētāja vietnieks, Latvijas Neredzīgo sporta savienības valdes loceklis Raimonds Briežkals.

Turnīru rīko Liepājas Neredzīgo sporta klubs "Ezerkrasts" sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo sporta savienība un tajā piedalīsies ne tikai sportisti no Latvijas, bet arī Igaunijas, Krievijas, Vācijas, Čehijas, Itālijas un Indijas. Kopumā turnīrā piedalīsies 36 sportisti. Turnīra rīkotāji vēlas ieviest to par tradīciju, kuru attīstīt par reitinga turnīru. Nākotnē pasākuma organizatori plāno rīkot reitinga turnīrus Eiropas un pasaules mērogā. Interesentiem ir iespēja vērot un atbalstīt savējos, ieeja bezmaksas. Turnīra fināli notiks 22. jūlijā un uz tiem ir aicināts ikviens interesents.

Īsumā par spēles būtību: šoudauns ir spēle, ko spēlē divi cilvēki uz galda, kas aprīkots ar divām vārtu bedrītēm galda galos un centrālo aizslietni, kas novietots galda vidusdaļā, dažus centimetrus virs galda virsmas. Spēles mērķis ir ar lāpstiņu jeb raketi iesist bumbiņu pretinieka vārtos, sitot to pa galda virsmu.

Turnīru atbalsta: Liepājas Neredzīgo biedrība, mājražotāju z/s "Kalniņkalni" veikals "Ganību māja’, SIA "ELPA", SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks", SIA "Maxima", SIA "Memory water", SIA "Canella".


Sludinājums

koja
12:59 | 09/07/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

to spēlē slimi cilvēki-dauni? interesants spēles nosaukums?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki