Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepāja uzņem rekordlielu skaitu sporta nometņu


atlikušas 250 zīmes


Liepāja uzņem rekordlielu skaitu sporta nometņu (3)

Ceturtdienā, 12. jūlijā, 2018 | BIRKAS: Uldis Sesks , LOC , nometne , Bernāti
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no facebook.com

Liepājā šovasar tiek rīkots rekordliels skaits sporta nometņu, tostarp uzņemot sportistus no Norvēģijas, Spānijas un Lielbritānijas, "Rietumu radio" sacīja Liepājas mērs Uldis Sesks.

Pēc viņa stāstītā, Liepājas Olimpiskā centra (LOC) sporta infrastruktūrā šovasar notiek 22 sporta nometnes, bet vēl 12 nometnes tiek rīkotas atpūtas bāzē "Draudzība", Bernātos, ziņo LETA.

Sesks norādīja, ka šovasar Liepājas pusē sporta nometnes sarīkotas Latvijas U-17 meiteņu izlases basketbolistēm, Lietuvas karatē klubam, norvēģu basketbola klubam "Hoops", Spānijas un Lielbritānijas U-18 vīriešu basketbola izlasēm, kamaniņu braucējiem, hokeja klubiem "Brocēni" un "Rīgas Dinamo", daiļslidotājiem, vindsērferiem, florbola klubam "Kurši", BMX sportistiem un citiem.

Liepājas mērs norādīja, ka augstais sporta pasākumu skaits sniedz būtisku pienesumu arī tūrisma uzņēmumiem un ekonomikai kopumā. "Pirms gadiem pieciem vai septiņiem, kad mēs strādājām pie LOC, vieglatlētikas manēžas un tagad arī Tenisa halles, mēs nevarējām iedomāties, ka Liepājā varēsim tik aktīvi strādāt ar šādām nometnēm. Katra šāda nometne, kur atbrauc no Norvēģijas, Spānijas vai Lielbritānijas, sniedz mums pakalpojumu pircējus Liepājas kafejnīcās, viesnīcās, viņi iet uz Liepājas pludmali un Liepājai dod pienesumu kā tūrismā, tā ekonomikā. Šodienas sports ir interesanti mērāms arī kā pilsētas un valsts ekonomikas nozīmīgs posms."

Jautāts, kas ir tas, kas ārzemju sportistus un sporta organizācijas piesaista Liepājā, Sesks minēja, ka tas ir unikālais ģeogrāfiskais novietojums Baltijas jūras krastā ar unikālu pludmali un baltajām smiltīm. Pēc viņa domām, atmaksājies arī tas, ka Liepājā tikuši organizēti Eiropas mēroga basketbola čempionāti gan junioriem, gan sievietēm, gan arī valsts izlašu spēles. "Nav daudz tādu vietu pasaulē, kur, pie tāda klimata, kāds mums ir šajās dienās, un tiem attālumiem, kādi mums ir no sporta bāzēm līdz pludmalei, ir augsta sporta bāžu kvalitāte," uzskata Liepājas mērs.

Viņš piebilda, ka Liepājas infrastruktūra ir atbilstoša sporta nometņu rīkošanai, uzsverot arī ēdināšanas un tūrisma pakalpojumu izmaksu nozīmi. "Cenas ziņā Liepāja arī spēj konkurēt ar citām Eiropas pilsētām, un vēl ir tādi jautājumi kā loģistika un pieejamība. Tas, ka "airBaltic" jau otro gadu veic regulāros aviolidojumus, neapšaubāmi arī ir viens no faktoriem, kādēļ treniņu nometnes šeit notiek."

Sesks atzīmēja, ka sporta bāzes vasarā ir brīvākas nekā laikā, kad visām skolām ir nepieciešamība pēc telpām, kur aizvadīt sporta nodarbības. Tāpat arī darbinieku kolektīvi, kuri vasarā ņem atvaļinājumus, mazina sporta infrastruktūras noslodzi. "Tas ir tas brīdis, kad ir svarīgi tās noslogot, lai ienākumi būtu tādi, kas spēj segt izdevumus ne tikai vasaras periodā, bet arī ziemas u.c. izdevumus," uzsvēra Liepājas domes vadītājs.

Viņš piebilda, ka Liepājas sporta infrastruktūra turpina attīstīties, veicot dažādu sporta objektu remontdarbus un uzlabojumus tajos.


Sludinājums

23
16:05 | 12/07/18
ZIŅOT
(-11)
(3)
+

Jautājums - KURĀ DATUMĀ MŪSU DAIĻRUNĀTĀJS SESKS NODOS VARU VILNĪTIM ???

Rožu 6
17:30 | 12/07/18
ZIŅOT
(-5)
(4)
+

Aizmirsti! Nenodos!

David Thomas
01:59 | 17/07/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

We are direct mandate to providers and facilitators of all types of Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease and Purchase. We engage in MTN, PPP programs, MT109, MT799, MT760, Loans, Sale and Lease of Financial Instruments. In addition we have a
track record of 100% deliverance rate with the best workable procedures in the Financial Instruments industry. Our providers are very reliable and ready to transact.

We have an excellent relationship with top rated banks in both Europe and Asia, Stock brokers and financial institutions all over the world. Within a short and transparent transaction period we can provide the SBLC/BG for your Heavy/Light project funding.

We look forward to your cooperation as we establish a successful business relationship. Anticipating your inquiry

Email: tekstructuredfinanceltd@gmail. com
Skype: tekstructuredfinanceltd

Regards
David Thomas
TEK STRUCTURED FINANCE LTD
BROKERS ARE WELCOME

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki