Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājai pirmās divas vietas LTS kausa izcīņas posmā


atlikušas 250 zīmes


Liepājai pirmās divas vietas LTS kausa izcīņas posmā

Pirmdienā, 04. februārī, 2019 | BIRKAS: Enija Paula Aploka , Tenisa sporta skola , teniss , Alise Vindiga
Izdrukāt Ziņot
Enija Paula Aploka (pa kreisi) un Alise Vindiga (pa labi).
Enija Paula Aploka (pa kreisi) un Alise Vindiga (pa labi).

No 1.līdz 3.februārim Jelgavā notika LTS kausa 2.posms U-18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja četras jaunās sportistes.

Enija Paula Apoloka un Karolīna Skābe dalību sacensībās uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, kurās Enija Paula Aploka spēja kvalificēties pamatturnīram, savukārt Karolīnai Skābei sacensības beidzās jau kvalifikācijas turnīrā, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Pamatturnīra 1.kārtā Evelīna Ķīvīte ar 6-1, 6-4 guva uzvaru pār Mariju Kovaļausku (ACB/VL tenisa skola), bet cīņā par pusfinālu Evelīna bija spiesta atzīt pretinieces Jekaterinas Šagejevas (TK Enri) pārākumu ar 3-6, 0-6.

No kvalifikācijas pamatturnīrā nonākusī Enija Paula Aploka 1.kārtā ar 6-4, 6-2 guva uzvaru pār Johannu Priedīti (ACB/VL tenisa skola), 2.kārtā ar 6-2, 6-3 Enija guva uzvaru pār Klaudiju Lisovsku (Centrālais TK). Enija Paula Aploka iekļuva finālā bez pusfināla spēles, jo pretiniece nevarēja piedalīties.

Savukārt, ar 1.numuru izsētā liepājniece Alise Vindiga 1.kārtu pārvarēja ar 7-5, 6-0 gūstot uzvaru pār Dārtu Vorslavu (ACB/VL tenisa skola), 2.kārta tika pārvarēta ar 6-1, 6-2 pār Lauru Plīkšu (TC Ādaži), bet vieta finālā tika nodrošināta uzvarot pusfinālu ar 6-2, 6-4 pret Elizabeti Kļavinsku (Mārupes TS).

Līdz ar to LTS kausa 2.posma U18 vecuma grupā finālā tikās divas Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes, kvalifikācijas sacensības pārvarējusī Enija Paula Aploka un ar 1.numuru izsētā Alise Vindiga. Ar rezultātu 6-3, 6-2 uzvaru turnīrā izcīnīja Alise Vindiga.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki