Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepāja/LSSS" aizvadīs otro bronzas sērijas maču


atlikušas 250 zīmes


"Liepāja/LSSS" aizvadīs otro bronzas sērijas maču

Otrdienā, 16. aprīlī, 2019 | BIRKAS: sieviešu basketbols , LOC , Liepāja/LSSS
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Otrdien, 16.aprīlī, pulksten 18 Liepājas Olimpiskajā centrā "Liepāja/LSSS" aizvadīs LSBL bronzas sērijas otro spēli pret "RSU", uzvaras gadījumā tiekot pie Latvijas bronzas medaļām.

Pirmajā sērijas spēlē 12.aprīlī Rīgā liepājnieces izcīnīja uzvaru ar 60:55. Abas vienības Baltijas Sieviešu čempionātā tikās pirmā posma sākumā, kad rīdzinieces Liepājā bija pārākas ar 73:55, un, ņemot vērā, ka komandas sezonu turpināja katra savā grupā ("RSU" cīnījās Elites grupā, bet SBK "Liepāja/LSSS" aizvadīja spēles Starptautiskajā grupā), līdz 12.aprīļa spēlei Rīgā komandām savā starpā tikties nesanāca.

Uzsākot Latvijas Sieviešu Basketbola Līgas (LSBL) izslēgšanas spēles, "RSU", kā otra labākā Latvijas komanda 1/4 fināla spēlēs nepiedalījās, bet liepājnieces par iekļūšanu labāko Latvijas komandu kvartetā sērijā līdz divām uzvarām pārspēja "Daugavpils Universitāti" divās spēlēs (80:55 Liepājā un 76:54 Daugavpilī). Pusfināli abām komandām aizritēja mazliet savādākā zīmē, proti, ja liepājniecēm spēles pret neapšaubāmajām visas Baltijas līderēm "TTT Rīga" bija formalitāte un viss, ko no šīm cīņām varēja iegūt mūsu meitenes bija pieredze, jo izredzes uz uzvaru kaut vienā spēlē bija niecīgas, tad savādākā statusā šajā izslēgšanas spēļu sērijā bija "RSU", kuras tomēr savas lielās pieredzes dēļ bija ja ne gluži izteiktas, tad noteikti favorītes pret gados jauno komandu "TTT Rīga Juniores". Realitātē šī sērija "RSU" komandai izvērtās ļoti nesekmīgi, zaudējot pirmajā spēlē (59:77), otrajā izdevās revanšēties juniorēm (58:54), bet jau  sērijas izšķirošajā - trešajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 63:69 un gaidītā iekļūšana LSBL finālā izpalika.

Otrdien savā laukumā SBK "Liepāja/LSSS" izcīnot uzvaru, iegūs LSBL bronzas medaļas. Protams, ka uzdevums nav no vieglākajiem, jo kā nekā auguma pārsvars un pieredze ir rīdzinieču pusē, taču, cerot uz savu skatītāju atbalstu un cīņu par katru laukuma centimetru, mūsu meitenēm tas ir pa spēkam. Par basketbola svētku noskaņu rūpēsies aktieris Viktors Ellers, izspēlējot skatītāju konkursus, muzikālo noformējumu nodrošinās orķestris "Jautrie Sienāži", mazajiem skatītājiem tiks nodrošināts "Mazo Draugu Stūrītis" un "Blue Shock" izklaides vieta, kā arī ar deju priekšnesumiem uzstāsies Liepājas BJC deju studijas "Rotaļa" dejotājas. Skatītājiem ieeja bezmaksas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki