Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepāja/LSSS" basketbolistes uzsāks cīņas par medaļām


atlikušas 250 zīmes


"Liepāja/LSSS" basketbolistes uzsāks cīņas par medaļām

Autors: Normunds Atvars
Otrdienā, 19. martā, 2019 | BIRKAS: Liepāja/LSSS , LOC , sieviešu basketbols
Izdrukāt Ziņot
Liepājnieču treneris Kaspars Mājenieks meklē labākos risinājumus, lai pārspētu Daugavpils komandu.
Liepājnieču treneris Kaspars Mājenieks meklē labākos risinājumus, lai pārspētu Daugavpils komandu.
FOTO: Ģirts Gertsons

"Liepāja/LSSS" uzsāk cīņas par Latvijas čempionāta medaļām un trešdien, 20.martā, pulksten 18 Liepājas Olimpiskajā centrā LSBL 1/4 fināla pirmajā cīņā uzņems "Daugavpils Universitāti".

Sērija ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām pēc izspēles kārtības 1 – 1 – 1, kas nozīmē, ka ik pēc vienas spēles sērija pārceļas uz pretinieku mājas zāli. Šo sēriju komandas sāks Liepājā un, ja būs nepieciešama sērijas trešā spēle, tad arī tā notiks Liepājā 27.martā.

Daugavpils komanda savu pēdējo šīs sezonas spēli aizvadīja 14.martā, kad savā laukumā pārspēja Saldus sporta skolas komandu ar rezultātu 73:48.

"Lieāja/LSSS" pēdējo spēli aizvadīja 16.martā, kad Baltijas Sieviešu čempionāta spēlē pārliecinoši revanšējās Igaunijas "G4S Norteliiga" komandai un finišēja otrajā vietā Starptautiskajā grupā.

Dīvainā turnīra nolikuma dēļ, jeb precīzāk, tā neesamība, šajā sezonā nedeva iespēju Starptautiskās grupas komandām piedalīties pārspēlēs ar Elites grupas komandām, lai turpinātu cīņu par Baltijas Sieviešu čempionāta medaļām, kaut iepriekšējos gados Latvijas - Igaunijas turnīrā bija šādi noteikumi.

Līdz ar to sākot no 20.marta SBK "Liepāja/LSSS" turpinās sezonu jau citā turnīrā - LSBL, kurā tiek noskaidrotas Latvijas čempiones. Turnīrā piedalās sešas labākās Latvijas sieviešu komandas pēc aizvadītā Baltijas Sieviešu čempionāta rezultātiem, ierindojot komandas sekojošā reitingā: 1."TTT Rīga", 2."RSU", 3."TTT Juniores", 4. "Liepāja/LSSS", 5."Daugavpils Universitāte" un 6."TTT Kadetes".

Šajā sezonā turnīra izspēle paredz, ka pirmās divas komandas ir garantējušas vietu pusfinālā, savukārt, par iekļūšanu tajā cīnīsies pārējās četras vienības, sarindojot tās pa pāriem, attiecīgi 3.–6.vieta un 4.–5.vieta. Līdz ar to liepājnieču (4.vieta) pretinieces šajā svarīgajā cīņā ir "Daugavpils Universitātes" komanda (5.vieta). Pāri, kā tādi ir izveidojušies gana interesanti: divas Latvijas sieviešu basketbolā tālākās pilsētas tiksies savā starpā, bet otrā pārī aci pret aci stāsies vienas organizācijas (TTT) divas komandas.

Abas vienības ir izteiktas mājas komandas, jo līdzšinējās trijās spēlēs to ir apliecinājušas: Daugavpils bija pārāka pirmajā sezonas spēlē 20.oktobrī ar 102:46, sarūpējot liepājniecēm lielāko sezonas zaudējumu, kā arī pirmo un vienīgo reizi atstājot SBK "Liepāja/LSSS" zem 50 gūto punktu robežas, savukārt otrajā pavisam nesenajā spēlē 12.martā viesos liepājniecēm zaudējums ar 65:74, bet vienīgajā līdzšinējā spēlē Liepājā 3.februārī pārliecinoša SBK "Liepāja/LSSS" uzvara ar 76:50.

Tāpēc visi liepājnieču atbalstītāji, laipni aicināti uz šo svarīgo cīņu pret Daugavpils komandu atbalstīt mūsu meitenes! Ieeja bez maksas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki