Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepāja"/"Mogo" futbolisti cīnās neizšķirti virslīgas mačā

atlikušas 250 zīmes

Trešdienā, 16. maijā, 2018 | BIRKAS: futbols , virslīga , FK Liepāja
Izdrukāt Ziņot

"Liepāju"/"Mogo" komanda trešdien "SynotTip" Latvijas futbola virslīgas otrā apļa pirmajā spēlē izbraukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 (0:1) ar "Riga", ziņo aģentūra LETA.

Virslīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 18 punktiem astoņās spēlē ir "Ventspils", tālāk ar 16 punktiem septiņās spēlēs seko RFS komanda. Tālāk ar 15 punktiem ir "Liepāja"/"Mogo", kam ar 13 punktiem seko "Spartaks" un "Riga". Septiņus punktus iekrājusi "Jelgava", bet trīs ir "Metta"/LU kontā, kamēr "Valmiera Glass"/ViA rēķinā ir viens punkts.

"Skonto" stadionā notikušajā mačā rezultāts tika atklāts 34.minūtē, kad apšaubāmu 11 metru soda sitienu realizēja "Riga" serbu uzbrucējs Darko Lemajičs. Otrā puslaika piektajā minūtē liepājnieku futbolists Sejdins Keitā pēc Dmitrija Hmiza atjautīgas piespēles no vārtu priekšas izlīdzināja rezultātu.

Vēl pēc 20 minūtēm viesi izvirzījās vadībā - pēc tam, kad otrreiz vārtu pārliktni norībināja Artūrs Karašausks, atlēkušo bumbu savā rīcībā ieguva Jānis Ikaunieks, Latvijas izlases pussargam raidot bumbu tīklā. Tiesa, desmit minūtes vēlāk rīdzinieki atjaunoja neizšķirtu uz rezultāta tablo, precīzi sitot Elvim Stuglim. Līdz mača beigām neviena komanda nespēja izraut uzvaru, spēlei noslēdzoties neizšķirti 2:2.

Liepājnieki pirmā apļa spēlē savā laukumā svinēja uzvaru ar 1:0, vārtus mača nogalē gūstot argentīnietim Gonsalo Negro.

Liepājniekiem pirmajās sešās spēlēs bija viena no labākajām aizsardzībām, taču pirmā apļa noslēdzošajā mačā RFS vēju pilsētas komandas vārtos ieraidīja piecas bumbas. Liepājas komanda zaudējusi vienu no saviem aizsardzības balstiem, jo izvarošanā apsūdzētais aizsargs Aleksis Sarate atgriezies dzimtenē Argentīnā un pagaidām nevar pamest šo valsti.

"Riga" komanda sezonu iesāka ar diviem zaudējumiem, bet nākamajās sešās spēlēs gūtas četras uzvaras.