Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas boulinga čempionātā līderis nostiprina pozīcijas


atlikušas 250 zīmes


Liepājas boulinga čempionātā līderis nostiprina pozīcijas

Autors: Kristaps Ruicēns, Liepājas boulinga čempionāta organizators
Trešdienā, 12. septembrī, 2018 | BIRKAS: boulings , Dzintara boulings , Pāvels Goroškovs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

11. septembrī atpūtas un izklaides centrā "Dzintara boulings" pēc vasaras pauzes atsākās Liepājas pilsētas amatieru boulinga čempionāts. 

Kārtējo spilgto turnīru aizvadīja sezonas līderis Pāvels Goroškovs.

Pavisam 5. posmā sapulcējās 18 ķegļu spēles entuziasti, kas nav maz. Šoreiz nebija nevienas jaunas sejas un par augstākajām vietām turpināja cīnīties jau esošie spēlētāji, kas konkurē viens ar otru no sezonas sākuma. Kopumā turnīra pirmā spēle iesākās, kā to varēja paredzēt, ar viduvējiem rezultātiem vairumam sportistu, kas nozīmē, ka vasaras pauze tomēr darīja savu un vairums spēlētāju nebija veltījuši pietiekami daudz laika treniņiem. Izņēmums bija sezonas līderis Pāvels Goroškovs, kurš jau pirmajā spēlē uzstādīja šī posma absolūti labāko rezultātu 226. Pāvelam priekšsacīkstes padevās veiksmīgas un stabilas, kā rezultātā finālam viņš kvalificējās kā pirmais. Stabilas priekšsacīkstes aizvadīja arī iepriekšējās sezonas čempions Konstantīns Solovjovs, kurš finālā iesoļoja ar otro labāko rezultātu.  Turnīra gaitā izkristalizējoties priekšsacīkšu rezultātiem, varēja redzēt, ka ar katru spēli sniegums uzlabojas daudziem un kopumā 7 spēlētāji priekšsacīkstēs pārsniedza 1000 punktu robežu.

Finālā varēja vērot Deja vu no iepriekšējā turnīra, tikai šoreiz pamainījās viens personāžs. Ja iepriekšējā turnīra finālā Goroškovs cītīgi spēkojās ar Ruicēnu punkts punktā, tad šoreiz Pāvelam aizraujošu konkurenci izrādīja Solovjovs. Pēc nospēlētām 3 fināla spēlēm tapa skaidrs, ka par 5. posma uzvarētāju kļuva Pāvels Goroškovs, kurš finālā sasniedza identisku 577 punktu skalu tikpat, cik iepriekšējā posmā. Pēc aizraujošas cīņas 2. vietā ierindojās jau pieminētais Konstantīns Solovjovs. Bet trešo vietu pēc spraigas cīņas uz viena celiņa ar Kristapu Ruicēnu izcīnīja Juris Kibaļčičs.

Līdz ar to pēc čempionāta piektā posma nedaudz pamainījusies vietu kārtība kopvērtējumā. Līdera pozīcijas nostiprināja Goroškovs, bet Solovjovs apsteidza Kibaļčiču un ieņem 2. vietu. Pirmo piecinieku noslēdz Ruicēns un Milašus. Turnīra labākajiem spēlētājiem tika veicināšanas balvas no čempionāta lieldraugiem – TN "Kurzeme", Blue Shock Race, Cinomon Balle un picērijas "Strike Pizza". Nākamais Liepājas amatieru boulinga čempionāta posms norisināsies 9. oktobrī plkst. 18:00 atpūtas un izklaides centrā "Dzintara boulings", Peldu ielā 66. Liepājas boulinga čempionātu organizē "Dzinara Boulings" ar Liepājas pilsētas atbalstu.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki