Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas" hokejisti pārtrauc "Zemgales" septiņu uzvaru sēriju

atlikušas 250 zīmes

Trešdienā, 16. janvārī, 2019 | BIRKAS: HK Liepāja , hokejs
Izdrukāt Ziņot

"Optibet" Hokeja līgas (OHL) vicečempione "Zemgale"/LLU pārtrauca septiņu uzvaru sēriju, savā laukumā ar 4:5 (0:0, 4:2, 0:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpjoties "Liepājai".

Pēc klusa pirmā perioda otrajā abas komandas guva sešus vārtus. Uz "Zemgale"/LLU uzbrucēja Vladislava Adeļsona vārtiem ar precīziem metieniem atbildēja Egils Kalns un Frenks Razgals, bet Artjoms Ogorodņikovs vēlāk izlīdzināja rezultātu. Otrā perioda otrajā pusē pa vārtiem guva Rustams Begovs un Ivans Ribčiks, kuri palīdzēja mājiniekiem panākt vadību ar 4:2, ziņo LETA.

Trešā perioda sestajā minūtē Deniss Vilmans vienus vārtus atguva, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām Iļja Žučkovs panāca neizšķirtu. Pamatlaikā un pagarinājumā uzvarētāji nenoskaidrojās, tādējādi bija jāaizvada pēcspēles metienu sērijā, kurā virsroku guva viesi, uzvaras "bulllīti" realizējot Žučkovam.

Liepājniekiem šajā mačā rezultatīvākais bija Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Razgals, kurš bez vieniem gūtiem vārtiem veica arī divas rezultatīvas piespēles.

"Kurbada" komandā ar gūtiem vārtiem izcēlās Jānis Sprukts, Jānis Straupe, Mārcis Zembergs, Mārtiņš Cipulis un Juris Upītis, bet viesiem precīzs bija Ralfs Jevdokimovs.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 59 punktiem 25 spēlēs ir "Mogo", bet 54 punkti 27 mačos ir "Prizmai". Aiz abām vadošajām komandām ar 48 punktiem 26 spēlēs ir "Zemgale"/LLU, bet tālāk ar 46 punktiem 26 mačos seko "Kurbads".

Tālāk ar 35 punktiem 25 mačos seko Hokeja skola "Rīga", sestā ar 27 punktiem 27 cīņās ir "Liepāja", kamēr četri punkti 26 spēlēs ir "Lido" vienībai.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2.martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības.