Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas jaunie vieglatlēti sezonai gatavojas Spānijā


atlikušas 250 zīmes


Liepājas jaunie vieglatlēti sezonai gatavojas Spānijā

Otrdienā, 14. maijā, 2019 | BIRKAS: vieglatlētika , Sporta spēļu skola , Diāna Lauva
Izdrukāt Ziņot

Pēc aizvadītām divām nedēļām treniņnometnē Spānijā ir atgriezušies 33 Liepājas Sporta spēļu skolas U-18 un vecāku grupu vieglatlēti, arī 14 Latvijas vieglatlētikas izlases dalībnieki.

Treniņnometni pirms svarīgākās sacensību sezonas – vasaras Liepājas vieglatlēti rīko jau ceturto gadu, informē Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Pirmajā gadā sportisti sezonai gatavojās Ukrainā, bet nu jau trešo gadu – Spānijā. Liepājas Sporta spēļu skolas vieglatlētikas metodiķe Diāna Lauva skaidro: "Braucam uz citām valstīm, jo tur tomēr ir siltāks, turklāt treniņu bāze ir labāka – mūsu stadions šobrīd ir kritiskā stāvoklī! Nometne ir labs veids ne tikai lai trenētos, bet arī iepazītu audzēkņus. Piemēram, paši gatavojam ēst, esam kopā augu dienu – tas ir citādi, nekā kaut vai trīs treniņi dienā mājās."

Sportistus treniņnometnē vadīja četri treneri. Vieglatlēti piedalījās arī oficiālās sacensībās, kuras organizēja vietējais vieglatlētikas klubs un kurās liepājnieki uzrādīja labus rezultātus. Pāris dienas pēc atgriešanās tika aizvadītas pirmās sacensības Latvijā – Saldū notika Saldus sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki