Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas papīra" basketbolistes sagrauj "TTT Rīga-Juniores"

atlikušas 250 zīmes

Trešdienā, 10. janvārī, 2018 | BIRKAS: sieviešu basketbols , LOC , komanda Liepājas papīrs
Izdrukāt Ziņot

"Liepājas papīrs" basketbolistes trešdien Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta spēlē savā laukumā ar 102:59 (21:13, 28:20, 31:13, 22:13) sagrāva "TTT Rīga-Juniores".

Uzvarētājām komandas kapteine Laura Puriņa guva 26 punktus, bet baltkrieviete Marina Ivaščanka pievienoja 21 punktu un deviņas atlēkušās bumbas zem groziem.

Tikmēr "juniorēm" Māra Mote sameta 23, bet Luīze Šepte 13 punktus.

Pēc puslaika liepājnieces bija vadībā ar 49:33, bet trešajā ceturtdaļā pārsvaru palielināja vēl par 18 punktiem, beigās izcīnot pārliecinošāko uzvaru sezonā, kā arī pārtraucot divu zaudējumu sēriju turnīrā.

Jaunais gads "Liepājas papīrs" komandai sācies veiksmīgi, jo pagājušajā nedēļā tā nodrošināja vietu Austrumeiropas Sieviešu basketbola līgas (EEWBL) izslēgšanas turnīrā.

Apvienotā čempionāta spēcīgākajā divīzijā līderei "TTT Rīga" ir desmit uzvaras desmit spēlēs, kam ar 11 panākumiem 14 mačos seko RSU, bet "Liepājas papīrs" komanda savākusi desmit uzvaras 14 dueļos. Pie sešām uzvarām 15 spēlēs tikušas "TTT Rīga-Juniores", trīs panākumi 13 dueļos ir "Tallinas Universitātes" komandai, bet "Latvijas Universitāte" cietusi zaudējumus visās 14 aizvadītajās cīņās.

Savukārt pēc spēka otrās jeb starptautiskās divīzijas kopvērtējuma vadībā ar 11 uzvarām 12 mačos ir "Tartu Universitāte"/"Kalev" vienība, bet pa astoņiem panākumiem ir "Daugavpils Universitātes" un Tallinas "G4S Noorteliiga" komandām. Sešas uzvaras iekrājušas "Liepājas Sporta spēļu skolas" basketbolistes, piecas uzvaras ir Latvijas U-17 izlasei, "Saldus" spēlētājas uzvarējušas trīs reizes, bet pie viena panākuma tikusi Latvijas U-16 izlase.