Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas papīrs" viesos zaudē "TTT Rīga" basketbolistēm

atlikušas 250 zīmes

Svētdienā, 11. martā, 2018 | BIRKAS: sieviešu basketbols , komanda Liepājas papīrs
Izdrukāt Ziņot

Valsts čempione sieviešu basketbolā "TTT Rīga" Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta spēlē savā laukumā ar 82:38 (20:15, 18:14, 21:5, 23:4) sagrāva "Liepājas papīru".

Rīdziniecēm 15 punktus iemeta Gunta Baško, kamēr 14 punktus iemeta Kate Krēsliņa un amerikāņu uzbrucēja Elija Malota, ziņo LETA.

Savukārt liepājnieču rindās rezultatīvākā ar deviņiem punktiem bija Paula Kļeščova.

Vēl pirmajā puslaikā starp abām komandām bija vērojama daudz maz līdzvērtīga spēle, "TTT Rīgai" lielajā pārtraukumā dodoties tikai ar deviņu punktu vadību (38:29). Tomēr otrajā puslaikā rīdzinieces aizsardzībā spēlēja lieliski, ļaujot pretiniecēm kopumā iemest tikai deviņus punktus.

Apvienotā čempionāta spēcīgākajā divīzijā līderei "TTT Rīga" ir 20 uzvaras 20 spēlēs, un tai regulārais turnīrs ir beidzies. Ar 19 panākumiem 26 mačos seko "Liepājas papīrs" vienība, kamēr 18 uzvaras 28 dueļos ir RSU komandai, kas regulāro turnīru nu ir noslēgusi.

Pie 14 uzvarām tikušas "TTT Rīga-Juniores" spēlētājas, seši panākumi ir "Tallinas Universitātes" komandai, bet "Latvijas Universitāte" cietusi 25 zaudējumus 25 cīņās.