Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas sportisti nopietni gatavojas Ātruma festivālam


atlikušas 250 zīmes


Liepājas sportisti nopietni gatavojas Ātruma festivālam (1)

Piektdienā, 29. aprīlī, 2016 | BIRKAS: rallijs Kurzeme , Mārtiņš Sesks , Rally Liepāja , Mārtiņš Bergholcs , ūdens motosports
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

6. un 7.maijā gaidāmajā Ātruma festivālā – rallijā "Kurzeme" startēs piecas liepājnieku rallija ekipāžas un "UPB Energy" ātrumlaivu komanda desmit pilotu sastāvā.

Liepājas sportisti nopietni gatavojas sezonas atklāšanas svētkiem, informē pasākumas preses pārstāvis Dzintars Hmieļevskis.

"Šogad Ātruma festivāls notiks nedaudz neierastā gadalaikā. Rallija trases sacensībām ir gatavas, ūdens ātrumlaivu pilotiem – auksts, tomēr skatoties sinoptiķu solītajā laika prognozē, mūs gaida ļoti pavasarīgs pasākums," šodien Liepājā notikušajā preses konferencē sacīja Ātruma festivāla – rallija "Kurzeme" direktors Uldis Hmieļevskis.

"Iepriekšējos gados bija ierasts, ka ātrumlaivu piloti Liepājā sezonu noslēdz, taču šogad šeit notiks sezonas pirmais posms, turklāt daudz agrāk nekā ierasts," stāsta "UPB Energy" komandas pilots, pasaules un Eiropas čempions ātrumlaivām Mārtiņš Bergholcs. "Aukstais ūdens sportistiem dod stimulu braukt bez kļūdām, jo peldēties šajā laikā nevienam vēl negribas, tomēr ātrai braukšanai šie laikapstākļi netraucē. Zinu, ka ne es, ne mani konkurenti nebūs gatavi piekāpties, un brauksim, cik ātri varēsim."

M. Bergholcs arī norāda, ka Liepājas ātrumlaivu komanda "UPB Energy", kas ir seškārtēji Latvijas čempioni, arī šogad izvirzījusi visaugstākos mērķus.

"Joprojām atmiņā ir patīkamās emocijas no pagājušā gada rallija, kad svinējām 50 gadu jubileju. Pagājušajā gadā rallijā "Kurzeme" izcīnīju godalgotu vietu, un šogad vēlos nobraukt vēl labāk, kaut arī uzvara sacensībās joprojām nav galvenais mērķis – ir jākrāj pieredze," sacīja 16 gadu vecais rallija pilots Mārtiņš Sesks.

"Esmu pārliecināts, ka nākamās nedēļas nogale būs lieliski svētki, jo pēc ziemas, kas bija tāda, kāda bija, visi rallija braucēji ir izslāpuši pēc sacensībām," stāsta Jānis Bumbulis, Aigara Tīdmaņa ekipāžas stūrmanis.

"Nav labākas vietas, kur atsākt braukt – pa pazīstamiem ceļiem," stāsta trīskārtējais Latvijas čempions Dans Leščs, kurš pēc vairāku gadu pārtraukuma nolēmis atgriezties rallijā. "Šoreiz rezultāts nebūs tik svarīgs, jo mērķis ir aizvest līdz finišam veselu mašīnu un atrast to braukšanas sajūtu, kas bija pirms pieciem gadiem."


Sludinājums

xt
20:15 | 29/04/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Cik tad var rallijot. Šogad pat 2x gadā maijā un septembrī. Drīz jau katru mēnesi smirdinās to pilsētu....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki