Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas tenisiste no Rīgas pārved bronzu


atlikušas 250 zīmes


Liepājas tenisiste no Rīgas pārved bronzu

Trešdienā, 18. jūlijā, 2018 | BIRKAS: teniss , sacensības , Jeļizaveta Rižkova
Izdrukāt Ziņot
Jeļizaveta Rižkova ar 3.vietas diplomu un kausu.
Jeļizaveta Rižkova ar 3.vietas diplomu un kausu.
FOTO: Publicitātes

14.un 15.jūlijā Rīgā notika "Rīgas satiksmes" tenisa kluba balvas izcīņa" U8, U9 un U10 vecuma grupām, kurā piedalījās arī liepājnieces.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Maija Jablonska un Viktorija Homutova U8 vecuma grupā, Jeļizaveta Rižkova un Poļina Iļasova U9 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā Viktorija Homutova savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietu, kas deva viņai iespēju sacensties par 5. – 8.vietu turnīrā. Uzvarot vienu un zaudējot vienu spēli, Viktorija Homutova izcīnīja 6.vietu turnīrā. Savukārt Maija Jablonska savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu, kas deva viņai iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Diemžēl piedzīvojot divus zaudējumus, turnīra kopvērtējumā Maija Jablonska ierindojās 4.vietā.

U9 vecuma grupā Poļina Iļasova izcīnīja 2.vietu apakšgrupā, turpinot sacensties par 4. – 6.vietu turnīrā. Uzvarot abas spēles, Poļina Iļasova ierindojās 4.vietā turnīra kopvērtējumā. Savukārt, Jeļizaveta Rižkova izcīnīja 1.vietu savā apakšgrupā, līdz ar to turpinot sacensties par uzvaru turnīrā. Atzīstot abu konkurenšu pārākumu izšķirošajās spēlēs, Jeļizaveta Rižkova ierindojās 3.vietā un ieguva bronzas medaļu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki