Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas U-11 hokejisti kļūst par Latvijas čempioniem


atlikušas 250 zīmes


Liepājas U-11 hokejisti kļūst par Latvijas čempioniem

Pirmdienā, 15. aprīlī, 2019 | BIRKAS: hokejs , Aleksandrs Visockis , Romāns Ņekļudovs , Sporta spēļu skola
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Aprīļa beigās noslēgsies Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā, bet jau šobrīd Liepājas Sporta spēļu skolas jaunie hokejisti nodrošinājuši pirmo vietu.

Vislielākais prieks par izcīnīto čempionu titulu ir hokejistiem U-11 vecuma grupā, kuri svētdien aizvadīja sezonas pēdējo spēli, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Komandas treneri Romāns Ņekļudovs un Aleksandrs Visockis ir priecīgi par panākumiem un atzīst: "Pats svarīgākais ir kolektīvs – komanda, kas izveidojās sezonas laikā. Svarīgs ir vecāku atbalsts, un paldies sporta skolai, kura atļāva piedalīties turnīros, kuros guvām pieredzi, ko izmantot čempionātā. Tajā vecumā, kādā ir mūsu hokejisti, galvenais ir attīstīties un gūt prieku no sportošanas, bet čempionu tituls ir ļoti labs blakusefekts!".

Liepājas Sporta spēļu skolas U13 vecuma grupas hokejisti ierindojās 8. vietā, U-15 – 3. vieta, bet U-17 ir 6. labākā komanda Latvijā. Paši jaunākie U-9 vecuma grupas hokejisti savās grupās ir 10. vietā.

Liepājas Sporta spēļu skolas hokeja metodiķis Kārlis Liepiņš rezumē: "Sezona ir aizvadīta diezgan labi, tomēr divas komandas ir medaļās. U-17 arī mums ir stipri, spēja noturēties 6 labāko komandu starpā. Sportā jau nekad negribas palikt pēdējam, bet vieta ir tikai viens aspekts no kopējās bildes, turklāt ne noteicošais."


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki