Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājniece piedalās starptautiska projekta nometnē


atlikušas 250 zīmes


Liepājniece piedalās starptautiska projekta nometnē

Ceturtdienā, 10. janvārī, 2019 | BIRKAS: Sporta spēļu skola , sieviešu basketbols , Egita Lāce , Ance Kočetkova
Izdrukāt Ziņot
Nometnes dalībnieces
Nometnes dalībnieces

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga sadarbībā ar FIBA projektu ''Her World, Her Rules''  rīkoja nometni U-10 un U-11 vecuma grupas meitenēm "Jautra basketbola treniņnometne meitenēm".

 No Liepājas Sporta Spēļu skolas nometnē piedalījās treneres Egitas Lāces audzēkne Ance Kočetkova, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

No 5. līdz 8. janvārim sporta kompleksā "Ķeizarmežs" pulcējās nometnes dalībnieces. Organizatoru mērķis bija potenciāli garām meitenēm dot iespēju ieraudzīt savu vietu basketbolā. Dot iespēju attīstīties vidē, kur visas ir vienādā sportiskā līmenī un ar līdzīgām spējām.

Nometnē bija aicinātas piedalīties arī tās meitenes, kurām šobrīd vēl nav intereses par basketbolu, bet laika gaitā tā varētu rasties. Četru dienu laikā dalībniecēm bija gan praktiskas, gan teorētiskas nodarbības, notika basketbola spēļu apmeklēšana.

LSSS basketbola trenere Egita Lāce, kura Anci Kočetkovu izvirzīja dalībai nometnē, par savas audzēknes panākumiem ir priecīga: "Galvenais, ka Ancei nometne patika, viņa ieguva jaunus draugus un jutās novērtēta. Man kā trenerei ir svarīgi, ka basketbolistei bija iespēja pastrādāt arī ar citu treneri, gūstot jaunu pieredzi."

Šī bija tikai pirmā šāda veida nometne, bet būs vēl vismaz divas, tā kā iespēja sevi izmēģināt basketbolā būs visām interesentēm.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki