Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājnieki startē 1.pasaules čempionātā novusā dubultspēlēs


atlikušas 250 zīmes


Liepājnieki startē 1.pasaules čempionātā novusā dubultspēlēs

Autors: Ilmārs Strakšs
Otrdienā, 09. oktobrī, 2018 | BIRKAS: novuss
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Pagājušās nedēļas nogalē, 6. Un 7. Oktobrī Ventspilī olimpiskajā centrā norisinājās 1. Pasaules čempionāts dubultspēlēs novusā, kur savu dalību bija pieteikuši arī liepājnieki.

Kopumā sacensībās piedalījās 158 dalībnieki, pārstāvot Latviju, Igauniju, Krieviju, Vāciju, Somiju. Turnīrs ilga divas dienas, vīriem aizvadot kopā 15 kārtas, bet dāmām – 13 kārtas.

Vīriešu konkurencē kopā bija pieteikušās 58 dubultspēļu komandas. 1.vietu izcīnīja Arturs Laugalis (Rucava) un Jānis Tapiņš (Durbe), tiekot pie 32 punktiem. Otrajā vietā ar 30 punktiem Aldis Bišovs (Talsu nov.) un Aivis Čaklis (Ventspils nov). Trešo vietu izcīnīja Iiepājnieki Ingus Rugevics un Ilmārs Strakšs, sakrājot 28 punktus. Otrs liepājnieku duets – Vairis Kupšis un Ivars Zūns ar sakrātiem 18 punktiem palika 38.vietā.

Sieviešu konkurencē kopumā piedalījās 20 dubultspēļu komandas. Liepājnieces Daina Vicinska un Diāna Freimane izcīnīja augsto 4. Vietu, tikai sliktāka koeficienta dēļ netikot pie godalgām. Pirmās divas vietas izcīnīja kaimiņzemes Igaunijas pārstāves, bet trešā vieta apvienotajai Krievijas un Latvijas komandai.
    
Ar pilnu jaudu turpinās Liepājas 2018.gada individuālais čempionāts novusā. Jau šonedēļ trešdienās un ceturtdienās "Laumas" telpās sāksies pusfināla izspēles sešu nedēļu garumā, labākajiem 40 spēlētājiem izspēlējot apļa turnīru un noskaidrojot 16 labākos finālam. Paralēli tam Liepājas olimpiskajā centrā no 11.oktobra četru ceturtdienu garumā norisināsies individuālais turnīrs "Cerību kauss 2018", kur startēs dalībnieki , kuri nepārvarēja kvalifikācijas kārtu, kā arī tie, kuri dažādu iemeslu dēļ nepieteicās individuālajam čempionātam novusā.

20.oktobrī "Laumas" telpās (Ziemeļu ielā 19) norisināsies Latvijas 2018.gada individuālā čempionāta ceturtdaļfināls novusā, kur vietu ir izcīnījuši arī vairāki liepājnieki – A.Subačs, I.Strakšs, O.Strakšas, I.Rugevics, A.Jaunbrūns.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki