Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājniekiem dubultuzvara LTS kausa izcīņas posmā U-14 grupā


atlikušas 250 zīmes


Liepājniekiem dubultuzvara LTS kausa izcīņas posmā U-14 grupā

Pirmdienā, 25. februārī, 2019 | BIRKAS: Dāvis Rolis , Enija Paula Aploka , Tenisa sporta skola , teniss
Izdrukāt Ziņot

No 22.līdz 24.februārim Rīgā notika LTS kausa 2.posms U-14 vecuma grupā. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Dāvis Rolis, Didzis Vārna un Enija Paula Aploka.

Didzis Vārna dalību turnīrā uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām, taču izšķirošajā spēlē par iekļūšanu pamatturnīrā Didzis ar 3-6, 2-6 piedzīvoja zaudējumu Ronaldo Keršim un pamatturnīram nekvalificējās, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Dāvis Rolis pamatturnīrā tika izsēts ar 1.numuru. Pirmajā kārtā viņam bija jāsacenšas pret Didža pāridarītāju Ronaldo Kerši un Dāvis izcīnīja uzvaru ar 6-2, 6-0. 2.kārtā Dāvis ar pārliecinošo 6-0, 6-0 pārspēja Georgiju Harjuzovu (Ventspils TK). Pusfinālā Dāvis ar 6-0, 6-2 nodrošināja sev vietu finālā uzvarot ar 3.numuru izsēto Nikitu Gavriļonoku (ACB/VL tenisa skola). Finālā Dāvis Rolis mērojās spēkiem ar Robertu Rancānu (Mārupes TS). Visnotaļ pārliecinošā spēlē ar 6-2, 6-0 Dāvis Rolis izcīnīja uzvaru finālā un līdz ar to arī visā turnīrā.

Enija Paula Aploka dalību sacensībās pamatturnīrā, kurā viņa bija izsēta ar 2.numuru. 1.kārtā, neatstājot pretiniecei variantus, Enija guva pārliecinošu uzvaru ar 6-0, 6-0 pār Jelizavetu Demčakovu (Tennis Pro Academy). 2.kārtā Enija ar 6-1, 6-2 pārspēja Lauru Ozolu (Enri TK). Pusfinālā ar 6-0, 6-2 tika pārspēta Elizabete Brutane (ACB/VL tenisa skola). Finālā Enija Paula Aploka sacentās pret Polinu Korolovu (Biedrība Tennis Rīgā), kurā Enija guva uzvaru ar 7-5, 6-0. Līdz ar to arī Enija Paula Aploka izcīnīja uzvaru LTS kausa 2.posmā U14 vecuma grupai.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki