Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājniekiem godalgotas vietas tenisa turnīros


atlikušas 250 zīmes


Liepājniekiem godalgotas vietas tenisa turnīros

Pirmdienā, 10. septembrī, 2018 | BIRKAS: teniss , Patrīcija Špaka , Elza Tomase , Valerijs Vorobjovs
Izdrukāt Ziņot
Valērijs Vorobjovs un ādažnieks Mārtiņš Rocēns ierindojās 2.vietā.
Valērijs Vorobjovs un ādažnieks Mārtiņš Rocēns ierindojās 2.vietā.
FOTO: Publicitātes

Vairāki liepājnieki guvuši panākumus starptautiskos tenisa turnīros, portālu informēja Tenisa sporta skolā.

No 3.līdz 7.septembrim Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās starptautiskās ITF Juniors sacensības “Prince Cup Liepaja 2018”. Turnīrā piedalījās 90 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Dānijas, Baltkrievijas, Krievijas, Somijas, Beļģijas, ASV, Ukrainas, Austrijas, Polijas un Ungārijas. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Valērijs Vorobjovs, Anastasija Rižkova, Patrīcija Špaka, Elza Tomase, Alise Vindiga, Paula Jankova un Karolīna Skābe.

Vienīgais Liepājas pārstāvis zēnu konkurencē Valērijs Vorobjovs pamatturnīra 1.kārtā diemžēl piedzīvoja zaudējumu ar 2-6 3-6 Lietuvas pārstāvim Pijum Vaitiekunam. Valērijs Vorobjovs, spēlējot kopā ar Mārtiņu Rocēnu (Ādaži TC), piedalījās arī dubultspēļu turnīrā. 1.kārtā Valērijs un Mārtiņš ar 6-0 7-6(3) guva uzvaru pār Ugni Bickauski (Lietuva) un Artemu Salomatovu (Krievija). 2.kārtā ar 4-6 6-4 10-8 Valērijs un Mārtiņš guva uzvaru pār Lietuvas pārstāvjiem Justu Trainausku un Matu Vasiliausku. Pusfinālā Valērijs ar Mārtiņu pārspēja Alesandru Grekulu (Ukraina) un Stehanu Kortenhofu (Austrija) ar 6-3 6-3. Dubultspēļu finālā Valērijam ar Mārtiņu pretim stājās somu pāris Roni Mikaels Hietaranta un Roni Rikkonens. Ar 6-2 6-4 uzvarēja Somijas pāris, līdz ar to liepājnieks Valērijs Vorobjovs un ādažnieks Mārtiņš Rocēns ierindojās 2.vietā.

Zēnu vienspēļu finālisti:
1.vieta – Roni Mikael Hietaranta (Somija)
2.vieta – Stephan Kortenhof (Austrija)

Zēnu dubultspēļu finālisti:
1.vieta – Roni Mikael Hietaranta (Somija), Roni Rikkonen (Somija)
2.vieta – Valērijs Vorobjovs (Liepājas Tenisa sporta skola), Mārtiņš Rocēns (Ādaži TC)

Meiteņu konkurencē vislabāko sniegumu no liepājniecēm demonstrēja Patrīcija Špaka un Elza Tomase, kurām savstarpējā cīņa bija jāaizvada pusfinālā. Šoreiz ar 6-4 7-6(0) pārāka izrādījās Elza Tomase un iekļuva finālā, kurā pretim stājās Hanne Vandevinkele (Beļģija). Finālā ar 6-1 6-3 pārāka izrādījās Hanne Vandevinkele, līdz ar to mūsu Elza Tomase ierindojās 2.vietā.

Meiteņu vienspēļu finālistes:
1.vieta – Hanne Vandewinkel (Beļģija)
2.vieta – Elza Tomase (Liepājas Tenisa sporta skola)

Metieņu dubultspēlēs liepājnieces apstājās jau ceturtdaļfinālā, taču finālā uzvaru izcīnīja Baltkrievijas pārstāves Anastasiya Komar un Ekaterina Tikhonko.

Meiteņu dubultspēļu finālistes:
1.vieta – Anastasiya Komar (Baltkrievija), Ekaterina Tikhonko (Baltkrievija)
2.vieta – Kristina Dmitruk (Baltkrievija), Polina Iatcenko (Krievija)
No 27.augusta līdz 1.septembrim Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi Valērijs Vorobjovs, Elza Tomase un Patrīcija Špaka piedalījās starptautiskajā ITF turnīrā Šauļos (Lietuva) “Siauliai Mayor's Cup 2018”.

Zēnu konkurencē Valērijs Vorobjovs dalību turnīrā uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām, kurās uzvarot divas spēles, viņš spēja kvalificēties pamatturnīram. 1.kārtā Valērijs ar 6-1 6-3 guva uzvaru pār Martenu Murrandu (Igaunija), bet spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, Valērijs ar 3-6 1-6 atzina Mata Vasiliauska (Lietuva) pārākumu.

Meiteņu konkurencē Elza Tomase pamatturnīra 1.kārtā ar 6-2 6-2 guva uzvaru pār Patriciju Paukstiti (Lietuva). Savukārt, Patrīcija Špaka turnīrā tika izsēta ar 2.numuru un turnīra 1.kārtā viņa ar 6-2 6-0 guva uzvaru pār Arinu Babkovu (Krievija). 2.kārtā Elza Tomase ar 2-6 6-3 6-1 guva uzvaru pār Sofiu Plotnikovu (Krievija), bet Patrīcija Špaka ar 6-0 6-1 guva uzvaru pār Gendru Rāgu (Igaunija). Ceturtdaļfinālā Elza Tomase ar 6-4 6-1 guva uzvaru pār Klaudiju Bubeliti (Lietuva), savukārt, Patrīcija Špaka ar 6-1 6-2 guva uzvaru pār Sarinu Reinertsenu (Norvēģija). Liepājnieces, pēc uzvaru gūšanas ceturtdaļfinālā, bija spiestas sacensties pusfinālā savā starpā. Spraigā spēlē Patrīcija Špaka ar 6-2 4-6 6-4 guva uzvaru pār Elzu Tomasi, līdz ar to Patrīcija iekļuva finālā. Sacenšoties pret ar 1.numuru izlikto Ivetu Daujotaiti (Lietuva), Patrīcija Špaka ar 5-7 4-6 piekāpās, līdz ar to ierindojās 2.vietā turnīra kopvērtējumā.
Apsveicam Patrīciju Špaku ar sudraba medaļu un Elzu Tomasi ar dalīto 3.vietu.

Meiteņu dubultspēlēs Elza Tomase sacentās vienā pārī ar Mihelli Tihonko (ASV), bet Patrīcija Špaka spēlēja vienā pārī ar Ivetu Daujotaiti (Lietuva). Abas liepājnieces ar savām pāriniecēm bija spiestas sacensties savā starpā jau dubultspēļu turnīra ceturtdaļfinālā, kurā ar 6-1 7-5 uzvaru izcīnīja Patrīcija Špaka ar Ivetu Daujotaiti. Abas meitenes aizcīnījās līdz finālam, kurā ar 3-6 3-6 piekāpās pārim no Latvijas – Margaritai Ignatjevai un Stefānijai Poļiščukai. Līdz ar to Patrīcija Špaka ar Ivetu Daujotaiti ierindojās 2.vietā dubultspēļu turnīrā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki