Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LOC Manēžā notiks telpu orientēšanās sacensības


atlikušas 250 zīmes


LOC Manēžā notiks telpu orientēšanās sacensības

Trešdienā, 13. martā, 2019 | BIRKAS: manēža , LOC , orientēšanās
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Sestdien, 16.martā, manēžā notiks telpu orientēšanās sacensības. Tā būs iespēja iepazīt orientēšanās sportu, kā arī trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un izveicību sabiedrībā pazīstamā ēkā.

Pieteikties iespējams vēl līdz šodienas, 13.marta, pulksten 23.59, lai gan varēs pieteikties arī sacensību dienā uz vietas, bet tad sacensību rīkotāji negarantē, ka visiem pietiks kartes.

Telpu orientēšanās sacensībās katram sacensību dalībniekam tiek izdalīta karte ar ēkā izvietotiem punktiem, kuros elektroniski pēc iespējas ātrāk pareizā secībā jāreģistrējas. Lai punktu meklēšanu un atrašanu sarežģītu, daļai gaiteņu būs tikai viens kustības virziens, kā arī daļa ceļu būs slēgti.

""LOC manēža" ir modernākā vieglatlētikas manēža visā Latvijā, kas atklāta mazāk pirms gada. Ēkā ir vairāki gaiteņi, telpas un slepenas kāpnītes, kurās ikdienā apmeklētājiem nav pieejamas. Dalībniekiem būs iespēja iepazīt arī Liepājas 5. vidusskolu, veicot daļu distances pa tās telpām" stāsta sacensību organizators no Latvijas Orientēšanās federācijas Matīss Ratnieks. "Aicinām ikvienu izmantot iespēju iepazīties ar iespaidīgo jaunbūvi un vienu no lielākajām Liepājas skolām, izskrienot to ar karti rokā."

Reģistrācija sacensību centrā sāksies no pulksten 12.00, bet dalībnieki startēt varēs sev ērtā laikā no pulksten 13 līdz pulksten 15.30. Finišs tiks slēgts pulksten 16, bet pulksten 16.15 sekos dalībnieku apbalvošana.

Pieteikties sacensībām iespējams izmantojot LOF.LV pieteikumu sistēmu. Aicinām pieteikties laikus!

Vairāk informācijas mājaslapā telpuorientesanas.lv/liepaja
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki