Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LSSS hokeja treneris atgriežas no spēlēm Latvijas izlasē


atlikušas 250 zīmes


LSSS hokeja treneris atgriežas no spēlēm Latvijas izlasē

Pirmdienā, 11. februārī, 2019 | BIRKAS: Sporta spēļu skola , hokejs , Vjačeslavs Minajevs
Izdrukāt Ziņot

Nedēļas nogalē Brocēnos notika hokeja turnīrs pašiem mazākajiem LSSS hokejistiem. Sacentās četras komandas U-8 vecuma grupā no Liepājas, Brocēniem, Tukuma un Klaipēdas.

Labākie šoreiz bija Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi, kuri uz mājām devās ar iegūto pirmo vietu. Komandu turnīrā vadīja LSSS treneris Vjačeslavs Minajevs, kurš tikai dienu iepriekš atgriezies no Latvijas hokeja valstsvienības spēlēm Korejā, kur Latvijas izlase aizvadīja trīs pārbaudes spēles, informē Liepājas Sporta spēļu skolas Simona Laiveniece.

Vjačeslavs Minajevs, kurš hokeja izlasē tika uzaicināts pirmo reizi, atzīst: "Atbildība bija liela, jo izlases kandidātu ir daudz, bet paņēma mani. Tā bija lieliska pieredze, un gribētos, lai hokejisti, kurus šobrīd trenēju, arī kādreiz tiek izlasē un izjūt tādu pieredzi. Tāpat gribas viņos ieaudzināt atbildības sajūtu pret savu valsti – izjust godu, spēlējot pasaulē savas valsts kreklā."

Jau pēc divām nedēļām Liepājas Sporta spēļu skolas hokeja treneri Vjačeslavs Minajevs, Romāns Ņekļudovs un Valters Freijs kā Liepājas Universitātes studenti piedalīsies Studentu Universiādē, kas šoreiz notiks Krasnojarskā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki