Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mackeviča ar zaudējumu debitē pasaules čempionātā skvošā


atlikušas 250 zīmes


Mackeviča ar zaudējumu debitē pasaules čempionātā skvošā

Svētdienā, 24. februārī, 2019 | BIRKAS: skvošs , Ineta Mackeviča
Izdrukāt Ziņot
Pasaules čempionāta galvenā arēna.
Pasaules čempionāta galvenā arēna.
FOTO: psaworldchampionships.com

Latvijas labākā skvoša spēlētāja, liepājniece Ineta Mackeviča sestdien Čikāgā ar pārliecinošu zaudējumu debitēja pasaules čempionātā, ziņo aģentūra LETA.

Pasaules čempionāta pirmās kārtas mačā planētas ranga 64.vietas īpašniece ar rezultātu 0-3 (5:11, 3:11, 7:11) 24 minūtēs piekāpās Jošnai Činapai no Indijas, kura izlikta ar 14.numuru un šo pozīciju ieņem arī rangā.

Mackevičas starts pasaules čempionātā bija Baltijā vēl nebijis sasniegums.

Tiesības startēt pasaules čempionātā izcīnīja 64 labākie vīriešu un sieviešu skvoša spēlētāji. 56 labākie kvalificējas saskaņā ar pasaules rangu šī gada janvārī, bet astoņi bija uzaicinātie spēlētāji, kuri uzvarējuši meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīros, kā arī planētas junioru čempioni. Ja kādam no šiem astoņiem spēlētājiem vietu čempionātā garantē vieta rangā vai kāds nevar piedalīties, tiek uzaicināti pēc reitinga nākamie spēlētāji. Tieši šāda iespēja pavērās Mackevičai, kura janvārī atradās 63.pozīcijā Profesionālo spēlētāju pasaules (PSA) rangā.

PSA spēļu un pasaules čempionāta formāts paredz izstāšanos no turnīra līdz ar pirmo zaudēto spēli.

Mackeviča ir deviņkārtēja Latvijas čempione skvošā un vienīgā Latvijas profesionālā skvoša spēlētāja. Skvošu viņa sāka spēlēt Liepājā, kur viņa savulaik spēlējusi arī tenisu. Pašlaik treniņu bāze profesionālo prasmju attīstīšanai Mackevičai ir Vācijā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki