Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mamčics: Cīnīsimies par pimo vietu, citu variantu nav


atlikušas 250 zīmes


Mamčics: Cīnīsimies par pimo vietu, citu variantu nav

Otrdienā, 26. februārī, 2019 | BIRKAS: universiāde , HK Liepāja , hokejs
Izdrukāt Ziņot
Roberts Mamčičs
Roberts Mamčičs
FOTO: HK "Liepāja"

29.Pasaules Ziemas Universiāde notiks no 2. līdz 12.martam Krievijas pilsētā Krasnojarskā. Latviju sacensībās pārstāvēs 27 sportisti no trīspadsmit Latvijas augstskolām, arī Liepājas.

Kopumā dalībai Universiādē akreditētas vairāk kā 60 valstis un 2000 atlēti, informē hokeja klubs "Liepāja".

Ar Liepājas karogu Latvijas hokeja izlasē startēs Maksims Bogdanovs ( HK "Liepāja" galvenais treneris), Roberts Mamčics, Vjačeslavs Minajevs, Mariss Elberts, Miķelis Pavelsons, Normunds Vībans, Romāns Ņekļudovs, Roberts Štelmahers, Aleksandrs Visockis, Endijs Butāns, Valters Freijs.

"Tas ir liels gods pārstāvēt Latviju tādā pasākumā," tā sacija HK "Liepāja" galvenais treneris Maksims Bogdanovs. "Esmu ļoti priecīgs par mūsu puišiem, ka viņiem būs tāda iespēja piedalīties tāda mēroga sacensībās pārstāvot mūsu valsti," piebilda Bogdanovs.

Savukārt HK "Liepāja" uzbrucējs Aleksandrs Visockis uzsēvra, ka tā ir iespēja pierādīt, ka Latvija ir hokeja valsts. "Šī ir iespēja pierādīt, ka arī mēs, studenti, varam labi nospēlēt," sacīja Visockis, piebilstot, ka tas ir liels gods pārstāvēt Latvijas izlasi un vilkt mugurā izlases kreklu. Runājot par Latvijas izredzēm šajā turnīrā, Visockis ir pārliecinošs – "Uz katru spēli ir jāiet un jācīnās. Cīnīsimies un spēlēsim ar raksturu."

"Man ir liels prieks, ka man ir iespēja piedalīties šādā pasākumā, piedalīšos pirmo reizi un man ir gods, ka varēšu pārstāvēt savu valsti un augstskolu," tā sacīja aizsargs Roberts Mamčics. "Kamēr visiem sezona beigusies gan Rīgas "Dinamo", gan Liepājā man būs iespēja pārstāvēt mūsu valsts izlasi un iespēja uzspēlēt hokeju ilgāk nekā citiem," tā piebilda Mamčics. Runājot par Latvijas izlases izredzēm Universiādē, Roberts Mamčics ir lakonisks, "Cīnīsimies par pimo vietu, citu variantu mums nav".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki