Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Manēžā atvērts LOC Sporta veselības centrs


atlikušas 250 zīmes


Manēžā atvērts LOC Sporta veselības centrs (3)

Piektdienā, 01. februārī, 2019 | BIRKAS: Sporta veselības centrs , manēža , LOC
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Mārtiņš Sīlis

No piektdienas, 1.februāra, pēc simboliskas oficiālas atklāšanas, sācis pilnvērtīgi strādā Liepājas Olimpiskā centra (LOC) Sporta veselības cents.

Tagad ikviens interesents varēs saņemt kvalitatīvus sporta diagnostikas un rehabilitācijas pakalpojumus arī Liepājā. Jaunais Sporta veselības centrs atrodas LOC Manēžas ceturtajā stāvā, informē LOC Mārketinga vadītājs Mārtiņš Sīlis.

Sporta veselības centrs izveidots, lai nodrošināt visu sporta veidu un vecuma sportistiem kvalitatīvu sporta diagnostikas un rehabilitācijas pakalpojumu pieejamību, kas nodrošinās kvalitatīvāku treniņu procesu sportistiem, kā arī uzlabos traumu profilaksi, kas savukārt ļaus sasniegt labākus rezultātus .

Ikviens interesents turpmāk jaunajā Sporta veselības centrā varēs veikt funkcionālās sagatavotības testu, kurā ietilpst – sirds ritma monitorings ar EKG miera stāvoklī, slodzes tests uz veloergometra "Cyclus" vai skrejceliņa "HP Cosmos" ar sirds ritma monitoringu, "Vo2 max" testa veikšana ar "Cortex Matalyzer" sistēmu, laktāta tests slodzes laikā, foto un video reģistrēšana skriešanas tehnikas analizēšanai, kā arī iespēju novērtēt ķermeņa kompozīciju ar "Seca" svariem un funkcionālo kustību un mobilitātes testus ar FMS un FMS "Y" metodēm, pēc kurām tiek sagatavoti ieteikumi funkcionālo kustību un mobilitātes uzlabošanai.

Turklāt Sporta veselības centra specialisti piedāvās plašu fizioterapijas pakalpojumu klāstu – konsultācijas, sporta un ārstnieciskās masāžas, klasisko un kenizio teipošanu, ārstniecisko vingrošanu un fizikālās terapijas- magnētterapijas, TENS un ultraskaņas procedūras.

Sporta veselības centrā pieņems pieredzējuši un kvalificēti speciālisti: sertificēts fizioterapeits Oskars Muižnieks un sertificēta fitnesa trenere un fizioterapeite Ance Zariņa.


Sludinājums

Essporto
14:17 | 01/02/19
ZIŅOT
(-8)
(4)
+

Pilniiga beztolka. Pilnigi nekads labums sportistiem, testi neko jaunu nepasaka. Vieniigais patukso macinju un jaiet talak stradat un treniniem mazak laiks

testi
16:48 | 02/02/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

bezmaksas?

Jā bet
19:17 | 02/02/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Cenas?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki