Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Māris Jučers turpmāk sargās HK "Liepāja" vārtus


atlikušas 250 zīmes


Māris Jučers turpmāk sargās HK "Liepāja" vārtus

Ceturtdienā, 09. maijā, 2019 | BIRKAS: hokejs , HK Liepāja , Māris Jučers
Izdrukāt Ziņot
Māris Jučers un HK "Liepāja" līdzdibinātājs Oskars Mors.
Māris Jučers un HK "Liepāja" līdzdibinātājs Oskars Mors.
FOTO: publicitātes

Trešdien, 8.maijā, HK "Liepāja" noslēdza līgumu ar talantīgo un pieredzes bagāto vārtsargu Māri Jučeru par pievienošanos klubam jaunajā sezonā.

"Kādu laiku neesmu spēlējis mājās, gribējās šeit palikt un prieks, ka izdevās vienoties. Šeit es arī sāku savu karjeru," tā par panākto vienošanos ar HK "Liepāja" sacīja Māris Jučers.

"Mērķi klubam ir paši augstākie un cerams, ka kopā tos arī sasniegsim. Uzskatu, ka klubam ir lielas perspektīvas uz izaugsmi. Ir daudz jaunu, kā arī pieredzējušu spēlētāju, ir viss, lai sasniegtu uzstādītos mērķus," tā par kluba mērķiem stāstīja Jučers. Runājot par to vai būs viegli vai grūti sastrādāties arī ar jaunajiem un mazāk pieredzējušajiem spēlētājiem, Jučers ir parliecināts, problēmu nebūs, "Ja visiem ir viens mērķis, tad nekas grūts tur nav. Galvenais ir spēlēt, trenēties un tiekties uz vienotu mērķi."

Runājot par HK "Liepāja" galveno treneri Maksimu Bogdanovu, Jučers ir pārliecināts, ka viņš darīs visu, lai virzītu komandu pretī augāstkajiem sasniegumiem, " Maksims ir jauns treneris, viņš pats grib daudz ko pierādīt, domāju, klubam tas ir ļoti svarīgi, ka ir liela motivācija tikt pie sasniegumiem. Domāju, ka motivācija trenerim netrūks līdz ar to, viss būs kārtībā."

Lai gan HK "Liepāja" klubam ar jauno vadības sastāvu šī būs tikai otrā sezona, Māris Jučers sacīja, ka jau tagad ir sasniegts ļoti daudz un ir izveidots labs pamats, lai turpinātu darbu, "Tas ko komanda ir panākusi vienā sezonā ir vērtējams ļoti labi un pozitīvi, sākt no nulles ir ļoti grūti, viss tomēr tika veidots no jauna."

HK "Liepāja" galvenais treneris Maksims Bogdanovs Jučera pievienošanos klubam vērtē ļoti pozitīvi, "Tagad mums vārtsargu līnijā būs pieredzējušais Māris Jučers un Kristaps Nazarovs, kurš labi sevi pierādīja pagājušajā sezonā. Prieks, ka Māris ir atgriezies dzimtajā pilsētā."

Hokeja klubs "Liepāja" ir aktīvi sācis sagatavošanās darbus jaunajai virslīgas sezonai un jau drīzumā gaidāmi jauni jaunumi par sastāvu, informē HK "Liepāja" pārstāve Sanita Austere.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki