Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Minirallijā "Karosta" gaidāmi iepriekš neredzēti ātrumposmi


atlikušas 250 zīmes


Minirallijā "Karosta" gaidāmi iepriekš neredzēti ātrumposmi

Autors: Dzintars Hmieļevskis, minirallija "Karosta" preses pārstāvis
Piektdienā, 17. augustā, 2018 | BIRKAS: Rally Liepāja
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Ģirts Gertsons

Minirallijā "Karosta", kas notiks 1. septembrī, gaidāmi iepriekš sacensībās vēl neredzēti grants ātrumposmi Pāvilostas novada Vērgalē un Grobiņas novada Medzes pagastā.

"Jaunie grants ātrumposmi ir ļoti interesanti, ar sarežģītām līkumu sasaistēm un krustojumiem, ko papildinās arī ātruma slāpētāji. Tie gan samazinās vidējos ātrumus, gan arī pārbaudīs sportistu prasmi pareizi bremzēt," stāsta sacensību rīkotājs Uldis Hmieļevskis. "Minētie grants ceļu posmi ir ļoti īsi, tādēļ nevienās sacensībās līdz šim nav bijuši iekļauti, taču minirallijam tie ir izcili piemēroti."

Sacensību pirmā sekcija norisināsies pa grants ātrumposmiem netālu no Liepājas, savukārt otrajā daļā sportistus sagaida viens grants ātrumposms, kas atkārtosies no dienas pirmās daļas, un divi asfalta ātrumposmi Karostas industriālajā parkā, Manēžas apkārtnē.

Sacensību nolikums un reģistrācijas veidlapa pieejama oficiālajā vietnē "4rati.lv".

Sacensību rīkotāji atgādina, ka pieteikšanās minirallijam "Karosta 2018" par samazinātu dalības maksu iespējama līdz pirmdienai, 20. augustam.

Minirallija sacensībās dalībnieki startē ar standarta automašīnām, kas nav aprīkotas ar speciālu drošības karkasu, savukārt "Open" klasē drīkst sacensties arī ar rallija vai rallijsprinta sporta automašīnām.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki