Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Naudas balvas par sasniegumiem sportā tiek arī liepājniekiem


atlikušas 250 zīmes


Naudas balvas par sasniegumiem sportā tiek arī liepājniekiem (1)

Izdrukāt Ziņot
FOTO: www.sporto.lv

Valdība par izciliem sasniegumiem sportā atlētiem un treneriem 2013.gadā piešķīrusi naudas prēmijas kopumā par 798 775 latiem. Starp apbalvotajiem ir arī liepājnieki.

Kā portālam pastāstīja Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagziņš, liepājnieki prēmēti četros sporta veidos – ūdens motosportā, motosportā, sambo un jostu cīņā.

Ūdens motosportistam Mārtiņam Bergholcam par Eiropas čempionātā S550 laivu klasē izcīnīto otro vietu piešķirti 1080 lati, bet pa 200 latiem treneriem Mārim Morim, Aleksejam Gorisnijam un Mārim Gūtmanim. Motokrosistam Paulam Jonasam par Eiropas čempionātā 125 cc klasē izcīnīto pirmo vietu ticis 900 latu, bet treneriem Normundam Jansonam, Artim Lagzdiņam, kā arī  apkalpojošajiem sporta darbiniekiem Dzintaram Biteniekam un Kasparam Čaunānam pa 200. Sambistiem Dmitrijam Ļitjašovam un Ņikitam Duinovam par Eiropas čempionātā kadetiem izcīnīto trešo vietu atvēlēti 324 lati, un par katru no viņiem pa 162 latiem arī trenerim Vaclavam Jaževičam. Cīkstonim Kristapam Kalnakārklim par pasaules čempionātā jostu cīņā izcīnīto pirmo vietu piešķirts Ls 2000, Jānim Rēriham par otro vietu – 1200. Viņu treneris Naums Vorobeičiks par abiem saņēmis 1800 latus.

Kā redzams, šogad nav neviena apbalvojuma olimpiskajos sporta veidos. Taču līdz ar plānoto vieglatlētikas manēžas celtniecību ir pamats cerībām, ka nākotnē tādu būs.


Sludinājums

Ai-ai
14:12 | 05/12/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Un kā tad ar olimpiskajiem sporta veidiem? Kāpēc tik švaki?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki