Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Norisināsies skvoša bezmaksas iepazīšanās nodarbības


atlikušas 250 zīmes


Norisināsies skvoša bezmaksas iepazīšanās nodarbības

Ceturtdienā, 28. jūnijā, 2018 | BIRKAS: skvošs , Dmitrijs Bekasovs , H Sports
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no skvosaskola.lv

Pirmdien, 2.jūlijā, sporta kompleksā “H Sports” notiks Latvijas Skvoša federācijas un Skvoša skolas treneru organizētas bezmaksas iepazīšanās nodarbības liepājniekiem.

Skvoša spēle nodrošina izturības, kustību koordinācijas un lokanības attīstīšanu. Treniņi un spēle palīdz uzlabot taktisko domāšanu, telpisko uztveri, reakcijas ātrumu un pat psiholoģisko noturību.

Interesenti aicināti pievienoties iepazīšanās nodarbībām divos laika posmos. Laikā no pulksten 16.30 līdz 18 interesenti varēs gan paši izmēģināt skvoša spēli un izbaudīt skvoša atmosfēru, gan arī paskatīties kā trenējas bērni. Bet no pulksten 19 līdz 21 uz vietas atradīsies viens no Skvoša skolas treneriem, lai interesentiem pastāstītu un nodemonstrētu ātru, dinamisku un aizraujošu spēli ar raketi un bumbiņu.

Organizatori norāda, ka pastiprinātas intereses gadījumā, lai nodrošinātu ikvienam iespēju iepazīties ar skvoša spēli, rīkos nodarbības arī citos laikos līdz 7. jūlijam, kad noslēgsies Skvoša skolas organizētā vasaras nometne audzēkņiem no 10 līdz 17 gadiem.

Pieteikšanās notiek uz vietas Liepājas sporta kompleksā "H Sports", Brīvības ielā 117, vai zvanot Dimitrijam Bekasovam 29137183, vai sūtot e-pastu  dimitrijs@gmail.com.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki