Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pasaules čempionāta laikā aizvadīts treneru seminārs


atlikušas 250 zīmes


Pasaules čempionāta laikā aizvadīts treneru seminārs

Izdrukāt Ziņot

No hokeja semināra Bratislavā ir atgriezušies Liepājas Sporta spēļu skolas treneri Toms Konrāds, Vjačeslavs Minajevs, Toms Tiļļa, Reinis Repšs un Nikolajs Siļčonoks.

Seminārs, kas notika pasaules čempionāta hokejā laikā, ilga divas dienas, un par to iespaidos dalās LSSS hokeja treneris Toms Konrāds: "Klausījāmies augstas klases hokeja treneru no ASV, Kanādas, Zviedrijas, Somijas pieredzi. Varējām vērtēt, kāda katrā no šīm valstīm ir pieeja hokejam, piemēram, Kanādā sistēma ir atstrādāta līdz sīkumam. Treneri dalījās savā pieredzē treniņu plānu sastādīšanā, sākot no jaunākā vecuma līdz pat NHL komandām. Par to, kā strādāt ar jaunākā vecuma hokejistiem stāstīja hokeja trenere – sieviete no Somijas."

Liepājas hokeja treneri noskatījās arī divas pasaules čempionāta hokejā spēles: Krievija – Šveice un Šveice – Zviedrija, par kurām Toms Konrāds saka: "Šajās spēlēs es dzīvoju līdzi Zviedrijas valsts izlasei. Man patīk komanda, patīk, kā viņi spēlē, un vārtsargs viņiem ir izcils. Protams, ka sekojam līdzi un pārdzīvojam par Latvijas izlasi! Diemžēl Latvijas spēļu laikā mums bija semināra nodarbības, bet novērtējam to, kā  ar katru gadu aug Latvijas izlases līmenis, uz laukuma ir jauni spēlētāji, vēl tikai pietrūkst spēles galotnes."

Treneri atzinīgi novērtē gan zināšanas, kas iegūtas, strādājot īpašā hokeja atmosfērā, gan iespēju būt Pasaules čempionāta spēlēs, just spēles gaisotni pārpildītā hokeja hallē un saka paldies par šādu iespēju, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki