Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Paši jaunākie vieglatlēti aizvada sacensības četrcīņā


atlikušas 250 zīmes


Paši jaunākie vieglatlēti aizvada sacensības četrcīņā

Piektdienā, 14. decembrī, 2018 | BIRKAS: manēža , vieglatlētika , Sporta spēļu skola
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 13.decembrī, LOC manēžā veiksmīgi aizvadītas sacensības mazajiem vieglatlētiem, kopumā pulcējot ap 130 meiteņu un zēnu.

Ziemassvētku sacensības šajā laikā pašiem jaunākajiem vieglatlētiem (2006. dzimšanas gads un jaunāki) notiek jau gandrīz desmit gadu, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Jaunie sportisti sacentās četrās disciplīnās (četrcīņā). Sevi bija jāpierāda sprinta disciplīnā, pildbumbas mešanā, tāllēkšanā, izturības skrējienā, kā arī sacensību noslēgumā 6x100m stafešu skrējienā.

Liepājas Sporta spēļu skolas vieglatlētikas metodiķe Diāna Lauva saka: "Sacensības ir pašiem jaunākajiem sportistiem, un tās ir izturības un rakstura pārbaude, jo četrcīņa ir grūta – sacensība visās disciplīnās notiek vienā dienā. Vieglatlētika ir individuālais sporta veids, šajā vecumā ir jāmācās viss, lai vēlāk varētu izvēlēties savu disciplīnu."

Kopvērtējumā tika apbalvoti 6 labākie katrā vecuma grupā, kopības sajūtu radīja kliņģera ēšana pozitīvā gaisotnē. Treneri saka paldies jauno sportistu vecākiem, kuri sekoja līdzi sacensībām un uzmundrināja  dalībniekus. Visus rezultātus var apskatīt www.lsss.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki