Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Porziņģis ar citiem ''Knicks'' spēlētājiem vadīs meistarklasi


atlikušas 250 zīmes


Porziņģis ar citiem ''Knicks'' spēlētājiem vadīs meistarklasi

Piektdienā, 10. jūnijā, 2016 | BIRKAS: basketbols , Kristaps Porziņģis , meistarklase , Zintis Lākutis
Izdrukāt Ziņot

No 13. līdz 16.jūnijam 21 Latvijas jaunajam basketbolistam būs iespēja Liepājā piedalīties Kristapa Porziņģa meistarklasē, pilnveidojot meistarību un paplašinot redzesloku.

Par to piektdien informēja Latvijas Basketbola savienība (LBS), raksta aģentūra BNS.

Meistarklasē piedalīsies arī Porziņģa kolēģi no NBA kluba Ņujorkas "Knicks" – Kails O'Kvinns, francūzis Kevins Serafins un slovēnis Saša Vujačičs, kā arī Spānijas kluba "Sevilla Baloncesto" komandas spēlētāji amerikānis Skots Bamforts, serbs Nikola Radičevičs un spānis Pjērs Oriola.

Uz meistarklasi uzaicināti 14–16 gadus veci Latvijas basketbolisti, kurus izraudzījās brāļi Porziņģi, saziņā ar jaunatnes komandu treneriem. Meistarklases galvenais treneris būs Latvijas U–16 izlases vadītājs Artūrs Visockis–Rubenis, ar jauniešiem strādās arī Latvijas izlašu treneri Jānis Gailītis, Matīss Graudiņš un Ēriks Visockis, Liepājas Sporta spēļu skolas treneris Zintis Lākutis, sporta ārste Sandra Rozenštoka, kā arī speciālisti no ASV – "Knicks" sistēmā strādājošais treneris Džošua Longstafs, individuālais treneris Lerijs Sanderss un komunikāciju speciālists Dens Roms.

"Man paveicās, ka izšķirošos brīžos līdzās bija cilvēki, kuri profesionālais padoms vai paraugs palīdzēja pieņemt pareizus lēmumus, motivēja strādāt un ievirzīja dzīvi pareizās sliedēs. Vēlos nodot stafeti tālāk, palīdzot Latvijas jaunajiem talantiem," uzsver Porziņģis.Meistarklase tiek rīkota sadarbībā ar LBS, tās norisi atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

"Mans ceļš no Liepājas, cauri Spānijai līdz pasaulē labākajai līgai bija iespējams tikai tāpēc, ka izšķirošos brīžos līdzās bija cilvēki, kuri profesionālais padoms vai paraugs palīdzēja pieņemt pareizus lēmumus, motivēja strādāt un ievirzīja manu dzīvi pareizās sliedēs. Patīkami, ka mana debijas sezona NBA palielinājusi Latvijas jauniešu interesi ar basketbolu, taču ar to vien nepietiek. No savas puses centīšos palīdzēt arī praktiski, rīkojot šādas meistarklases. Talantīgajiem Latvijas basketbolistiem būs iespēja gan pilnveidot individuālo meistarību, gan paplašināt redzesloku un iegūt profesionālā sportista karjerā nepieciešamu informāciju.''

"14–16 gadu vecumā jaunajiem basketbolistiem ir vajadzīga profesionāla palīdzība, lai pilnībā realizētu savu talantu. Šajā virzienā darbojās LBS organizētās Basketbola akadēmijas un esam priecīgi, ka savu ieguldījumu dod arī Latvijas labākie basketbolisti un treneri,'' saka LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps.

Trešdien, 15.jūnijā, meistarklases dalībnieki piedalīsies Kristapa Porziņģa Liepājai dāvātā basketbola laukuma atklāšanā, bet noslēguma dienā 16.jūnijā notiks arī profesionālo basketbolistu paraugspēle, kurā Kristapam un viņa kolēģiem no NBA un Spānijas līgas pievienosies arī Latvijas basketbolisti Artjoms Butjankovs, Kristaps Dārgais, Jānis Kaufmanis, Dāvis Rozītis un citi.

Katru dienu paredzēti divi treniņi, kā arī lekcijas vai pārrunas par basketbolu un citām tēmām, kas svarīgas potenciālajiem basketbola profesionāļiem.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki